Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

ibocan.5123

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
XİAOMİ 11T
Konular
0
Selamün Aleyküm iyi günler ustam redmi note 11 pro 4g cihazında orijinal imeiler silinmiş eng rom var mı ya da ücreti nedir bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkürler:)

serkanim80

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
1
Merhaba Redmi 5 plus 64 gb telefonum mi logosunda kalıyor yazılımla yapmadılar emmc gitmiş dediler bu konuda yardımcı olurmusunuz?

kasimturkmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kasım
Cihazım
redmi not 10
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

DESTEKLENEN MODELLER (QUALCOMM)

Mi S ( Gemini ) Mi 5s ( Capricorn ) Mi 5X ( Tiffany ) Mi 5s Plus ( natrium ) Mi 6 ( Sagit ) Mi 6X ( Wayne ) Mi 8 ( dipper ) Mi 8 Lite ( platina ) M 8 Pro ( equuleus M 8 SE ( Sirius ) Mi 9 Lite ( pyxis ) Mi 9 SE ( grus ) Mi CC9 ( pyxis ) Mi CC9 Meitu Edition ( vela ) Mi CC9e ( laurus ) Mi Max ( Hydrogen ) Mi Max 2 ( Oxygen ) Mi Max 3 ( Nitrogen ) Mi Mix ( Lithum ) Mi Mix 2 ( Chiron ) Mi Mix 2s ( Polaris ) Mi Mix 3 ( perseus ) Mi Mix 3 5G ( andromeda ) PocoPhone F1 ( beryllium ) Redmi 5 Plus ( virice ) Redmi 5A ( riva ) Redmi 6 Pro ( sakura ) Redmi 7A ( pine ) Redmi 8 ( olive ) Redmi 8 Dual ( olivewood) Redmi 8A ( olivelite) Redmi 8A Pro ( olivedual ) Redmi Go ( tiare ) Redmi Note 4 ( Nikel ) Redmi Note 4X ( Mido ) Redmi Note 5 (Vince) Redmi Note 5 Plus ( Vince ) Redmi Note 5 Pro ( Whyred ) Redmi Note 5A ( Ugg ) Redmi Note 6 Pro ( tulip ) Redmi Note 7 ( lavender ) Redmi Note 7 Pro ( violet ) Redmi Note 7S Redmi Note 8 ( ginkgo ) Redmi Note 8T ( willow ) Redmi Pro ( omega ) Redmi S2 ( ysl ) Redmi Y2 (ysl)

DESTEKLENEN MODELLER (MTK)
Note 8 Pro (Begonia)
Note 9 (Merlin)
Redmi 9 (Lancelot)

(Diğer modeller için sorunuz)

GEREKLİ BİLGİLER :

* Bootloader Kilidi açık / Kapalı
* Bootloader kilidi kapalı cihazların arka kapakları açılması gereklidir.
* Güncelleme alır
* Sıfırlama sonrası tekrar mi hesap ve şifre istemez..
* Herhangi bir VPN vb. arka plan uygulaması gerektirmez..

- Bu işlemler uzaktan bağlantı sistemiyle yapılabilmektedir. İşlemlerin hızlılığı ve hata ihtimallerinin en aza indirgenmesi adına donanımı yüksek bilgisayar tercih edilmelidir.. -

FİYAT BİLGİSİ :

Fiyat bilgisi için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

Not: Bu servisle işlem yapılan cihazlara ait her türlü vicdani, Dini ve Hukuki sorumluluk cihaz sahibine aittir. Şahsım ve Miuiturkiye Forumu sorumlu tutulamaz..
bana yardımcı olabilirmiydiniz. müsaitseniz

MoNSTeRKH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Realme 6
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

DESTEKLENEN MODELLER (QUALCOMM)

Mi S ( Gemini ) Mi 5s ( Capricorn ) Mi 5X ( Tiffany ) Mi 5s Plus ( natrium ) Mi 6 ( Sagit ) Mi 6X ( Wayne ) Mi 8 ( dipper ) Mi 8 Lite ( platina ) M 8 Pro ( equuleus M 8 SE ( Sirius ) Mi 9 Lite ( pyxis ) Mi 9 SE ( grus ) Mi CC9 ( pyxis ) Mi CC9 Meitu Edition ( vela ) Mi CC9e ( laurus ) Mi Max ( Hydrogen ) Mi Max 2 ( Oxygen ) Mi Max 3 ( Nitrogen ) Mi Mix ( Lithum ) Mi Mix 2 ( Chiron ) Mi Mix 2s ( Polaris ) Mi Mix 3 ( perseus ) Mi Mix 3 5G ( andromeda ) PocoPhone F1 ( beryllium ) Redmi 5 Plus ( virice ) Redmi 5A ( riva ) Redmi 6 Pro ( sakura ) Redmi 7A ( pine ) Redmi 8 ( olive ) Redmi 8 Dual ( olivewood) Redmi 8A ( olivelite) Redmi 8A Pro ( olivedual ) Redmi Go ( tiare ) Redmi Note 4 ( Nikel ) Redmi Note 4X ( Mido ) Redmi Note 5 (Vince) Redmi Note 5 Plus ( Vince ) Redmi Note 5 Pro ( Whyred ) Redmi Note 5A ( Ugg ) Redmi Note 6 Pro ( tulip ) Redmi Note 7 ( lavender ) Redmi Note 7 Pro ( violet ) Redmi Note 7S Redmi Note 8 ( ginkgo ) Redmi Note 8T ( willow ) Redmi Pro ( omega ) Redmi S2 ( ysl ) Redmi Y2 (ysl)

DESTEKLENEN MODELLER (MTK)
Note 8 Pro (Begonia)
Note 9 (Merlin)
Redmi 9 (Lancelot)

(Diğer modeller için sorunuz)

GEREKLİ BİLGİLER :

* Bootloader Kilidi açık / Kapalı
* Bootloader kilidi kapalı cihazların arka kapakları açılması gereklidir.
* Güncelleme alır
* Sıfırlama sonrası tekrar mi hesap ve şifre istemez..
* Herhangi bir VPN vb. arka plan uygulaması gerektirmez..

- Bu işlemler uzaktan bağlantı sistemiyle yapılabilmektedir. İşlemlerin hızlılığı ve hata ihtimallerinin en aza indirgenmesi adına donanımı yüksek bilgisayar tercih edilmelidir.. -

FİYAT BİLGİSİ :

Fiyat bilgisi için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

Not: Bu servisle işlem yapılan cihazlara ait her türlü vicdani, Dini ve Hukuki sorumluluk cihaz sahibine aittir. Şahsım ve Miuiturkiye Forumu sorumlu tutulamaz..
Dayım, anneme eski telefonunu vermiş. Xiaomi Mi 5s. Telefonu sıfırlamadan vermiş. Ben de telefona format attım internetten bakarak (hard-reset attım). Ama girerken yine de dayımın mi account hesabını istiyor. Şifresini hatırlamadı dayım. Şifreyi sıfırladık ama yine de yanlış şifre diyor. Şimdi hesabın silinmesi için talep açtık. 3-14 gün içerisinde kapanacakmış hesap. Ama telefona bir türlü giremiyorum. Çözüm yolunu bilen var mı?

MoNSTeRKH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Realme 6
Konular
1
Dayım, anneme eski telefonunu vermiş. Xiaomi Mi 5s. Telefonu sıfırlamadan vermiş. Ben de telefona format attım internetten bakarak (hard-reset attım). Ama girerken yine de dayımın mi account hesabını istiyor. Şifresini hatırlamadı dayım. Şifreyi sıfırladık ama yine de yanlış şifre diyor. Şimdi hesabın silinmesi için talep açtık. 3-14 gün içerisinde kapanacakmış hesap. Ama telefona bir türlü giremiyorum. Çözüm yolunu bilen var mı?
H.kadioglu nasıl yapılır acaba? siteye yeni üye oldum özel mesaj atma butonunu göremedim buradan tekrar yazıyorum kusura bakmayın.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
H.kadioglu nasıl yapılır acaba? siteye yeni üye oldum özel mesaj atma butonunu göremedim buradan tekrar yazıyorum kusura bakmayın.
Bootloader kilidi açıksa kapak açmadan halledlir. Kapalı ise kapak sökmek gerekli. Uzak bağlantı ile hallederiz

MoNSTeRKH

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Realme 6
Konular
1
Bootloader kilidi açıksa kapak açmadan halledlir. Kapalı ise kapak sökmek gerekli. Uzak bağlantı ile hallederiz
Telefon dayımındı onu açtıklarını sanmam. bende bunun vidalarını açıcak malzeme var ama ekranı sadece o 2 vida tutmuyordur herhalde. bu işlemin ücreti var mı? ne kadar ödemem gerekecek?

Ulannebuya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Kaplan
Cihazım
Xiaomi Note 6 P
Konular
6
Hocam merhaba, özelden mesaj atamadım. Note 9 telefon var. IMEI tamiri yapıldıktan sonra şebeke sorunu oluştu. Yapan arkadaş cihaz çin versiyon olduğu için olduğunu söyler. Geçici çözüm olarak mobil ağ tercihini manuel olarak yaptırdı ama faydası olmadı. Cihaz arama yapıyor ve SMS atıyor ama arama yapmıyor veya arandığında ulaşılamıyor diyor. Günün hangi saatinde yaptığı belli olmuyor . Çözüm var mıdır? Model kodu olarak M2003J15SS.
Teşekkürler

M2007J1SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam merhaba, özelden mesaj atamadım. Note 9 telefon var. IMEI tamiri yapıldıktan sonra şebeke sorunu oluştu. Yapan arkadaş cihaz çin versiyon olduğu için olduğunu söyler. Geçici çözüm olarak mobil ağ tercihini manuel olarak yaptırdı ama faydası olmadı. Cihaz arama yapıyor ve SMS atıyor ama arama yapmıyor veya arandığında ulaşılamıyor diyor. Günün hangi saatinde yaptığı belli olmuyor . Çözüm var mıdır? Model kodu olarak M2003J15SS.
Teşekkürler

M2007J1SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Model kodunuz çin model değil global olduğunu gösteriyor. Özel mesaj ile bilgi veriyorum.

abdülrezzak.kavra

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdülrezzak
Cihazım
Mı 8 Lite
Konular
10
Bu hatanın çözümü varmıdır hocam bootloader kapalı sanırım ?

Ekli dosyalar

• IMG-20220722-WA0003.jpg
    IMG-20220722-WA0003.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 10
Üst Alt