Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

zecke

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
0
Merhabalar, Xiaomi mi 8 ilk sürüm model ürün var elimde, Çinden almıştım.Playstore vs yükleyemiyorum. Global rom yüklemek istiyorum. Kendim yapmak istedim fakat error verdi. Bootloader kilitli, mi hesabımla açmak istediğimde desteklemediğini yazdı. Ücreti ile yaptırmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar, Xiaomi mi 8 ilk sürüm model ürün var elimde, Çinden almıştım.Playstore vs yükleyemiyorum. Global rom yüklemek istiyorum. Kendim yapmak istedim fakat error verdi. Bootloader kilitli, mi hesabımla açmak istediğimde desteklemediğini yazdı. Ücreti ile yaptırmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?
EDL port için arka kapağını açabilirmisiniz?

erqenc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
mı4
Konular
0
selamlar bir yakınımdan redmi not 8 aldım ancak mi hesabı bilgilerini unuttukları için bypass yöntemi ile açtırıp kullanmaya başladım fakat telefon güncelleme aldığında açılışta this device locked uyarısı veriyor ve o eski mi hesabını girmemi istiyor benim talebim bu cihazdan bu mi hesabını tamamen silip kendime yeni bir mi hesabı kurmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
selamlar bir yakınımdan redmi not 8 aldım ancak mi hesabı bilgilerini unuttukları için bypass yöntemi ile açtırıp kullanmaya başladım fakat telefon güncelleme aldığında açılışta this device locked uyarısı veriyor ve o eski mi hesabını girmemi istiyor benim talebim bu cihazdan bu mi hesabını tamamen silip kendime yeni bir mi hesabı kurmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz?
Özel mesaj ile bilgi veriyorum

Anaxilea

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anaxilea
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Merhabalar kolay gelsin. Poco x3 Nfc mi hesap istiyor. Fiyat bilgi verebilirmisiniz?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
inanın hiç bir fikrim yok. Cihazı yeni aldım 2.el olarak. Sürüm güncellemesi yapınca bu şekilde cihazı kitledi
Yeniden başlatın poco ekranında üstte kilit açık işareti varmı bakın

Üst Alt