Yardım Xiaomi mi a2

Turgut0642

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Turgut
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
6
Xiaomi mi a2 aldım 1 hafta oldu ama şarjı çabuk bitiyor neden acaba bilgisi olan var mı?

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
İşletim sisteminde sorun olabilir mesela parmak izi okuyucu sorunlu diyorlar bu telefonda. Bayağı şarj yiyormuş. Samsung devri bit Huawei xiaomi devri başlıyor demiştim ama yanılmışım xiaomi pişmanlıktır. Bildiğin markadan şaşmayacakmışsn. Ders almış olduk :)
1 modele göre bunu yorumlamak saçma olur 3000 mah batarya o telefon ne beklıyorsun düzenli kullanırsan akşama kadar gidiyor 2 gün bile gitti bende yoğun kullanımda 6 saat ekran samsung sankı çokmu gider ayrıca 4000 5500 mah olan modeller de var xaomide sen ne kadar gittni yaz toplamda

Oyla:

Gokselami

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selami
Cihazım
Mi 6x
Konular
10
Mİ yöneticileri sesimizi duysun artık... Benim cihazım A2 ve akşam %100 olan sarj sabah %70-60'a kadar aşırı düşüyor. Lütfen yeni güncelleme gönderilsin verdiğimiz paraya yazık...
Merhabalar, bende redmi not4 var. Yaklaşık 18 aydır kullanıyorum pil performansı muhteşem. Gece 11 de yatarken baktım %81, sabah 6 da kalktığımda baktım %80 üstelik wifi sürekli açık. Not 6 pro almayı düşünüyorum ama böyle performan alabilirmiyim diye cesaret edemiyorum. Telde ısınma değil ılıklaşma donma takılma vs. Olmadı. Oyun oyna filmi izle farketmiyor.

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Mİ yöneticileri sesimizi duysun artık... Benim cihazım A2 ve akşam %100 olan sarj sabah %70-60'a kadar aşırı düşüyor. Lütfen yeni güncelleme gönderilsin verdiğimiz paraya yazık...
Senın sorunun telefon değil yüklediğşn programlardan olabılir arka planda şarjı sö ğren progran yadavirüs olabilir telefobu şarjı 100 yapıp formatla sadecw sosyal medya yükle şarjı kapalı yap2 3kez dene gecede açık bırak bizde%1 2 gidiyor

Oyla:

omertuna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ömer
Cihazım
mi a2
Konular
0
mi a2 kullanıyorum 3 aydır. şarjı ortalama kullanım ile rahat 1,5-2 gün gidiyor. geceden sabaha %1-2 anca azalıyor

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
bızımkısı sabaha kadar %1 %2 anca düşüyor senın telefondakı uygulamalar sömütüyor tüm önbellekleri temizle depolama alanınıda temizle öyle dene birde arkaplanda pil tüketimini kısıtla oda olmaz ise formatla 100 de iken

Oyla:

Wraths

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serafettin
Cihazım
Mi A2
Konular
1
Oyla: