Soru Xiaomi Mi A2 Lite android pie ne zaman gelcek

Xiaomi_Bey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Efe Polat
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
6
Lütfen acil cevap verirseniz iyi olur. Xiaomi mi a2 lite biliyorsunuz ki android one kapsamında bir telefon. Ne zaman gelecek android pie (9) çok merak ediyorum . İyi forumlarangel~~.

Xiaomi_Bey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Efe Polat
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
6
Önümüzdeki hafta bütün telefonlara yayınlanacak dendi Bende A2 Lite kullanıcısıyım tam ekran sorunları var telefonda Güncelleme ile çözülecek dendi haftayada gelir büyük ihtimal
Evet biliyorum ama burda sonbahar sonunda gelecek diyor . Siz nereden öğrendin iz.Ve android pie ile neler gelecek diye şeylere bakıyordum tam ekran sorunları giderilecek yazıyordu.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

erdmklc1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
5
Evet biliyorum ama burda sonbahar sonunda gelecek diyor . Siz nereden öğrendin iz.Ve android pie ile neler gelecek diye şeylere bakıyordum tam ekran sorunları giderilecek yazıyordu.

Bende webteknodan öğrendim şu alt sanal tuşları gizlenebilecek artık o konu benim canımı sıkmıştı tam ekran bazı ugulamalarda sıkıntı yapıyordu onlar gidirilecek dendi Sonbaharın sonuna kaymaz gelecek hafta gelir deniyor.

Oyla:

Xiaomi_Bey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Efe Polat
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
6
Bende webteknodan öğrendim şu alt sanal tuşları gizlenebilecek artık o konu benim canımı sıkmıştı tam ekran bazı ugulamalarda sıkıntı yapıyordu onlar gidirilecek dendi Sonbaharın sonuna kaymaz gelecek hafta gelir deniyor.
Tmm

Oyla:

Xiaomi_Bey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Efe Polat
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
6
Ayrıca Pazartesi MİU 10 güncellemesi gelecek onunla beraberde epey bir düzenleme olacak.
O beni ilgilendirmiyor çünkü android one olduğu için . MIUI kullanılmıyor anca rom.

Oyla:

erdmklc1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
5
O beni ilgilendirmiyor çünkü android one olduğu için . MIUI kullanılmıyor anca rom.

A2 Litenın arayüzü MİUİ diye biliyorum ANDROİD ONE olması etkilemiyor diye biliyom her türlü gelecek ya da ben yanlış biliyorum

Oyla:

Xiaomi_Bey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Efe Polat
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
6
A2 Litenın arayüzü MİUİ diye biliyorum ANDROİD ONE olması etkilemiyor diye biliyom her türlü gelecek ya da ben yanlış biliyorum
Xiaomi sadece telefonu yaptı.Gerisi Google a ait. Arayüzü saf android . Yani Xiaomi ye bağlı değil. Bilginize.İyi forumlar.

Oyla:

erdmklc1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
5
Xiaomi sadece telefonu yaptı.Gerisi Google a ait. Arayüzü saf android . Yani Xiaomi ye bağlı değil. Bilginize.İyi forumlar.

A1 de Andorid One ama güncelleme alıyor ?

Oyla:

omeringen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
asd
Cihazım
ad
Konular
3

Orası tam olarak öyle değil. Saf Android dediğiniz de sadece Google telefonlarda mevcut (Nexus ve Pixel). Kamera yazılımı farklı mesela One cihazlarda, boot ekranı da öyle, ek yazılımlar da mevcut olabiliyor (Xiaomi feedback, kamera vb.). Zaten görüyorsunuz google cam yüklemek için kırk takla atıyor millet. Özetle, saf değil ama safa yakın bir deneyim sağlıyor. Google cihazlar o açıdan daha avantajlı, güncellemeleri de daha erken almaktalar zaten.

Oyla:

erdmklc1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
5
Orası tam olarak öyle değil. Saf Android dediğiniz de sadece Google telefonlarda mevcut (Nexus ve Pixel). Kamera yazılımı farklı mesela One cihazlarda, boot ekranı da öyle, ek yazılımlar da mevcut olabiliyor (Xiaomi feedback, kamera vb.). Zaten görüyorsunuz google cam yüklemek için kırk takla atıyor millet. Özetle, saf değil ama safa yakın bir deneyim sağlıyor. Google cihazlar o açıdan daha avantajlı, güncellemeleri de daha erken almaktalar zaten.
Dediğiniz doğru fakat bu çentikli ekran telefon sorunları var güncellemeyi ilk buna vermesi gerekirken gidip General Mobile vermesi sinirimi bozuyor bizi sonabara erteliyorlar. Bu sorunlar andorid 9 da giderildi LG den geçtim 8 de sorun vardı 9 geldi sorunu kalmadı bekliyoruz.

Oyla:
Üst Alt