lhecarlml

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muzaffer
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
6
İyi günler,

Ben 20 yasında bır unıversıte ogrencıyısım dun eve donerken otobustekı usb slotuna taktıgım telefonu bıraz sarj etttım sonra telefon sarj olmamaya basladı akabınde ben slotun bozuk oldugunu dusundum telefona bir şey olabılecegı hıc aklıma gelmedı.Eve geldıgımde ıse coktan sarjı bıtmıstı telefonumun ve sarja taktıgımda ne yaptıysam sarj olmadı sadeec sarjı bıttıgı ıcın sarj bıtık ıfadesı gorundu ama sonra tamamen sarjı bıttıgı ıcın acamıyorum suan 2 kablo ve adaptorle denedım sonuc aynı tahmınımce ya sıgortası attı yadasarj gırısınde bır problem olustu kı bence ımkansız cunku hıc bır fızıkı probleme maruz kalmadı lutfen yardımlarınızı beklıyorum

not:Telefon xiaomi turkıye garantılı gorunuyor evofone kasesı var uzerınde aradım deltayla anlasmaları mı ne varmıs deltaya yollayacagım yollarsam

Delta Servis 4

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynep
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhabalar ,

Cihazınızı servisimize göndermeniz gerekmektedir. Teknik birimimiz incelediği takdirde , tarafınıza yardımcı olunacaktır.

lhecarlml

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muzaffer
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
6
pek' ne olmus olabilecegi hakkinda fikri olan var mi

EnergyTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
2
bende eskiden trende leptop adaptörünü bozmustum. her gördügüm pirize yada usb ye takmıyorum artık. 80 tl sıfırdı ben icini acıp yüksek akımdan eriyen lehimi geri lehimlemistim. sorun büyük ihtimal akım cok gelip senin telefonundaki usb güç devre yolunu yakmıstır. sorun basit ama çözümü icin bilen bir servisin müdahelesi sart. O kısımda bulunan devre kartı degisicektir büyük ihtimal. Garanti kapsamında olabilir belki. Bazen kendi kendinede ani akım cekip kalkıp yanabiliyor o yollar. benim adaptörlerimin garantisi bitmisti olsaydı sansımı denerdim. Ama ben teknik lise cıkıslı oldugum ve elim yatkın oldugu icin tamirini yaptım. Bantladım hala kullanıyorum o adaptörü.

lhecarlml

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muzaffer
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
6
bende eskiden trende leptop adaptörünü bozmustum. her gördügüm pirize yada usb ye takmıyorum artık. 80 tl sıfırdı ben icini acıp yüksek akımdan eriyen lehimi geri lehimlemistim. sorun büyük ihtimal akım cok gelip senin telefonundaki usb güç devre yolunu yakmıstır. sorun basit ama çözümü icin bilen bir servisin müdahelesi sart. O kısımda bulunan devre kartı degisicektir büyük ihtimal. Garanti kapsamında olabilir belki. Bazen kendi kendinede ani akım cekip kalkıp yanabiliyor o yollar. benim adaptörlerimin garantisi bitmisti olsaydı sansımı denerdim. Ama ben teknik lise cıkıslı oldugum ve elim yatkın oldugu icin tamirini yaptım. Bantladım hala kullanıyorum o adaptörü.

Ya açıkcası ben hıc yanmıs olabılecegını dusunmuyorum cunku eger oyle bır sey olsaydı ben telefonu sarjdan cektıtgımde calısmazdı dıye dusnuyuorum ama yorumun ıcın tesekkur ederım arastırmaya devam

Üst Alt