Rehber Xiaomi Mi A1 VPN Yöntemi ile Resmi Stabil Android Pie Güncelleme

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Aynen öyle çağrı sesini göstereceğine video yok müzik yok gidip medya sesini oynatıyor. Her seferinde ayarlar gireceğiz. Eğer bu stabil sürüm ise bence hala tam halini almamış.

Android 9 bu şekilde Xiaomi yapacak bişeyi yok

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
Hahaha tepkileriniz bazen komik oluyor haha--
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi kaynaklı değil bu sorun. Sonuçta Android'in yapımcısı Xiaomi değil. Eksikler veya hatalar güncelleme ile düzeltilir diye tahmin ediyorum.
Umarım düzetilir çünkü böyle olacaksa adamı zorla 8.1'e döndürecekler. Hadi Whatsapp bugını da geçtim, şu ses ayar kısmının mutlaka değişmesi lazım. Önceden ses tuşuna basardık, zil sesi ayarı yapılırdı sağına basardık hepsi açılırdı, şimdi alakasız bir şekilde medya sesini açıyor ve diğer için te ayarlara götürüyor. Google ne düşündü acaba bunu tasarlarken. :@

sessizkurgu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
11
Zamanla geri dönüşler doğrultusunda hepsi düzelir, performans iyileştirmeleri yapılır arkadaşlar.WhatsApp la alakalı bildirimin geç gelmesi durumu oluyor bende de arasıra.Birde yüz tanıma kullanan arkadaşlar güç butonuna bastığınızda ekranın hemen açılmaması gibi bi durum var mı? Bazen ikinci basmamda geliyor.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MetehanByz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Zamanla geri dönüşler doğrultusunda hepsi düzelir, performans iyileştirmeleri yapılır arkadaşlar.WhatsApp la alakalı bildirimin geç gelmesi durumu oluyor bende de arasıra.Birde yüz tanıma kullanan arkadaşlar güç butonuna bastığınızda ekranın hemen açılmaması gibi bi durum var mı? Bazen ikinci basmamda geliyor.

Yüz tanıma sistemi sanki parmak izi okuyucuyla çakışıyormuş gibi oluyor sanki.

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7

WhatsApp'ta bildirimler bazen bana da geç geliyor ve yüz tanımada aynı sorunu ben de yaşıyorum. Şuana kadar 2-3 defa yüz tanımada öyle bir sorun oldu ve ben de yüz tanımayı iyileştir kısmından 2-3 sefer daha yüz ekledim şimdi sıkıntı yok her kilit tuşuna bastığımda çıkıyor. WhatsApp'ta da yine sabah mesaj gelmiyordu 1-2 saat öncesine kadar ama uygulamayı son uygulamalardan kapatmadığım zaman mesajlar sürekli geliyor. Bilmiyorum işte ya bir kaç eksiklik ve biraz da hatalar var dediğiniz gibi zamanla düzeltilir bence de. Mesela ben parmak iziyle bildirim panelini indirme seçeneği geri gelmezse 8.1'e geri bile dönebilirim haha--

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
Bug tam olarak şu videoda bahsettiğim şey. Ortadaki resmi koymak zorunda kaldım kusura bakmayın ama zaten sıkıntı anlaşılıyor.

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7
Bug tam olarak şu videoda bahsettiğim şey. Ortadaki resmi koymak zorunda kaldım kusura bakmayın ama zaten sıkıntı anlaşılıyor.

Şuan ben de karşılaştım bununla az önce daha. Ara ara oluyor bende de.

sessizkurgu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
11
Böyle bir durum yok bende.Normal çalışıyor.

Üst Alt