Soru Xiaomi Mi A1 Ön Kamera Hakkında!

FastMember

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Arkadaşlar herkese merhaba.

Telefonu 1 haftadır kullanıyorum. Çok sevdim ve özellikle portre modu karanlık ortamda bile çok iyi çalışıyor.

Telefon fiyatına göre neredeyse dört dörtlük diyecem ancak;

Ön kamerası neden bu kadar kötü? Bu güncelleme ile düzelibilecek bir sorun mu? Çok soluk cansız gösteriyor.

Bir teknoloji marketinde incelemeye gittim orda da öyle kötü gösteriyordu ön kamera. Sizde de öyle mi?

mertino

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Göleci
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Ön kamerası telefonun fiyatina gore goz ardi edilecek duzeyde bana göre. Aksam fotograf cekeceginizde aydınlık yerde cekmeye çalışın ben genellikle öyle yapıyorum

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

sefa142

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
18
Selamlar, bende telefonu sadece 3 gün önce aldım, aldigimin 1.gunu akşam root attım ikinci gün bozdum herhalde ki acilmadi Android logosunda takılıp kaldıtemiz room yükleyip bir daha root attim. xda forumda takılırken Google camera uygulamasının mi a1 için olanini gordum ve yükledim on kamera için bile portre modu var normal kameradan daha güzel cekimler yapıyor .Hdrsi ve diğer şeyler çok daha güzel, eğer root atmayı falan düşünüyorsan ondan sonra kesinlikle Google camerayi kullanmanı öneririm.

Oyla:

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
Selamlar, bende telefonu sadece 3 gün önce aldım, aldigimin 1.gunu akşam root attım ikinci gün bozdum herhalde ki acilmadi Android logosunda takılıp kaldıtemiz room yükleyip bir daha root attim. xda forumda takılırken Google camera uygulamasının mi a1 için olanini gordum ve yükledim on kamera için bile portre modu var normal kameradan daha güzel cekimler yapıyor .Hdrsi ve diğer şeyler çok daha güzel, eğer root atmayı falan düşünüyorsan ondan sonra kesinlikle Google camerayi kullanmanı öneririm.
Merhaba, bunun için bir konu açıp rehber şeklinde anlatmayı düşünürseniz seve seve okur, uygularız. :)

Oyla:

emre1189

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre ÜNALDI
Cihazım
Redmi note 4
Konular
13
bende mia1 kullanıyorum bunu nasıl yapabiliriz yardımcı olabilir misin acaba şuanki kamera google kamera değil mi ?

Oyla:

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Oyla:

FastMember

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Root atmak istemiyorum. Cevaplar için teşekkür ederim.

İnşallah güncellemeyle gelir dediğiniz özellik.

Oyla:
Üst Alt