Rehber Xiaomi Mi A1 Google Camera Yükleme Avantajlari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
videodaki gibi yaptım fakat kamera sürekli durduruluyor hatası veriyor kaldırıp tekrar denedim bu seferde insstal reboot vs menuleri geliyor.

kkmehmet58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
iPhone 5S
Konular
4
videodaki gibi yaptım fakat kamera sürekli durduruluyor hatası veriyor kaldırıp tekrar denedim bu seferde insstal reboot vs menuleri geliyor.
Son videodaki gibi deneyin hocam bazı arkadaşlar 4.-5.denemesinde başarılı sonuca ulaşmıs.

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Son videodaki gibi deneyin hocam bazı arkadaşlar 4.-5.denemesinde başarılı sonuca ulaşmıs.
son denemedekini yapmaya çalıştım fakat olmadı aldıgım hata şu
fastboot boot twrp.img bu kodu yazdıktan sonra telefondaki menü gelmiyor ilk baştaki gibi kalıyor 5 dk beklememe ragmen gelmedi.

Fahrettin34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fahrettin
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
0
Bende tekrar yüklemeyi başardım. Fakat ilkinde de şimdide portre modunu bulamadım ki ayarlardan da açıyorum nerde hata yapıyorum yada birşeyleri atlıyorum.

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Bende tekrar yüklemeyi başardım. Fakat ilkinde de şimdide portre modunu bulamadım ki ayarlardan da açıyorum nerde hata yapıyorum yada birşeyleri atlıyorum.
Birisi eski sürüm yüklemiş ondada yokmuş sizde eski sürüm yüklemiş olabilirsiniz

mertino

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Göleci
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Sonunda yüklemeyi başardım fakat eski sürüm oldu ama yapicak bişey olduğuna sukredelim bu videodan yapabilirsiniz

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fahrettin34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fahrettin
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
0
Benim gibi eski sürümde kalan arkadaşlar için çözüm olabilir.Google camera yı kaldırmdan programı çalıştırın.install drivers a basın, 1.4.3 tekrar yükleyin sonra camera dosyasını tekrar kurun ama telefondaki google camera yi silmeden.Kurulum bittikten sonra porte modunun aktif olacağını görüceksiniz.
Birde ön kamera ile bu kadar iyi portre çekeceğini tahmin edemezdim. Akşam çekimleri çok değişti.Herkese tavsiye ederim. Kendinden pahalı cihazlara kafa tutucak duruma geldi cihaz.

mertino

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Göleci
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Benim gibi eski sürümde kalan arkadaşlar için çözüm olabilir.Google camera yı kaldırmdan programı çalıştırın.install drivers a basın, 1.4.3 tekrar yükleyin sonra camera dosyasını tekrar kurun ama telefondaki google camera yi silmeden.Kurulum bittikten sonra porte modunun aktif olacağını görüceksiniz.
Birde ön kamera ile bu kadar iyi portre çekeceğini tahmin edemezdim. Akşam çekimleri çok değişti.Herkese tavsiye ederim. Kendinden pahalı cihazlara kafa tutucak duruma geldi cihaz.
Eger benim gönderdiğim metoddan yapanlar varsa google camerayi silsin internette cok güncel surumlerini apk seklinde indirip yukleyebilirler ve hic sıkıntıda çıkmıyor suanda yeni sürümündeyim.

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Eger benim gönderdiğim metoddan yapanlar varsa google camerayi silsin internette cok güncel surumlerini apk seklinde indirip yukleyebilirler ve hic sıkıntıda çıkmıyor suanda yeni sürümündeyim.

apk sürümünü özelden atabilirmisin bu konudakini yapamadım 4 kere ugraştım fakat kamera durduruldu hatası verdi..

mertino

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Göleci
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Kamera durduruldu hatasi veriyorsa benim attigim yontemi yap apk degistirmek fayda etmiyor maalesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt