Yardım Xiaomi Mi A1 Baş Ağrısı

mia1a

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
em
Cihazım
mi a1
Konular
1
Merhabalar,
Cuma gününden beri telefonu kullanıyorum ve aldığım gün 15 dk bir telefon görüşmesinden sonra baş ağrı problemim başladı. Baş ağrısı sersemlik vs gibi problemler hala geçmedi. Telefonu iade edebilmek mümkün mü? SAR değeri 1.75 bu kadar etkili mi? Var mı benzer sorunlar yaşayan.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
ne alaka orada yazan sar degeri cift hat icin yane cift hat kullaniyorsan. eger tek hat kullaniyorsan yarisi gibi biseydir ayni durum cift telefon kullanmak gibi yani.

Oyla:

ZAG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Günkut
Cihazım
mi a1
Konular
3
hocam bende perşembe gününden itibaren kullanıyorum iş gereği sürekli telefondayım ama hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar sizinki biraz psikolojik olabilir yani sar değeri konusuna çok taktıysanız endişe edip sonrada kendinize yogunlaşarak bu hissi yaşıyor olabilirsiniz

Oyla:

mia1a

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
em
Cihazım
mi a1
Konular
1
Psikolojik olabilir mi diye düşünüyorum ben de, yada denk geldi üşüttüm falan, anlamadım valllahi. hastalık takıntısı biri de değilim ama. aldığım günden beri başım ağrıyor. bir hastaneya gideceğim.
tek hat kullanıldığında yarısı olmuyor sanırım. çift anten var hat takmasan dahi anten çalışıyor. sim güc basmadığı için o değerlere ulaşmaz tabi.

Oyla:

ZAG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Günkut
Cihazım
mi a1
Konular
3
hemen her gün uzun süreler konuşmak için kullanıyorum böyle bir etki yaşamadım hocam önce bir doktora görünmekte fayda var bence

Oyla:

serkaneker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Bluedio n2 kulaklık var kablosuz stereo. Tavsiye ederim.

Oyla:

ene

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocofone
Konular
0
benim eklemem gereken bir şey var telefonu alalı 15 gün oldu aldığım birkaç gün yoğun telefonla uğraştım 15 gündür baş ağrısı çekiyorum doktora gittim emar çekildi daha sonucu almadım telefonun sar değeri ile olabilirmi diye şüpeleniyorum ixiaomi lerin sar değeri çok yüksek kullanıcılar bu konu hakkında baskı yaparsa iyi olur
ixiaomi cebimizi düşünüp ucuz telefon satıyo ama sağlığa önem vermiyo gibi bu konuda iyileştirme yapmazsa ve baş ağrısı gibi sorunlar çoğalırsa ixiaomi dibe vurabilir bu sar konusuna önem vermeli huawai ve samsung sar değerleri gayet ideal gayet düşük ixiaomi de yapabilir bizde içimiz rahat kullanırız piyasanın en iyi tekefonlarını ixiaomi yapıyo ama sağlık daha önemli

Oyla:

darkness_102

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Mİ A1
Konular
4
Bende uzun süreli konusma yaparsam telefon sağ kulagimdaysa sağ tarafim agriyor ve sersemlik hissi veriyor. Kisa sureli konusmalarda olmuyor.

Oyla:

Gulnare

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
8.0
Cihazım
Mi A1
Konular
7
Kulak içi olmayan süngerli kulaklık kullanın. Kulak içi kulaklıkta ağrı yapıyor.

Oyla:
Üst Alt