İnceleme Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro Kılıf Süper Ötesi

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Pardon beyler ben fiyatı görmemiştim 130₺ diyor, geçen yıl 50 civarına satılıyordu. Haklısınız. Boşuna edebiyat yapmışım. Geçen yıl Tank kılıf almıştım bunun kadar korumuyor ama koruyor fiyatına göre gayet :) TR ekonomisi ektedir, 13₺ den 43₺'ye fırlamış.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Aşırı pahalı yaa indirimli hali buysa.
Bende orjinal kılıfı var yanında da 10 liraya aldığım kılıf var gayet güzel yani bir kılıftan ne bekleyebilir ki insan.

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
Aldığım ürün vereceğim parayı hak ediyorsa hayatta acımam. smirk~~ Ayrıca ben 124,54 TL ye aldım sonradan yükselmiş fiyatı yine de tavsiye bizden. :D

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Aldığım ürün vereceğim parayı hak ediyorsa hayatta acımam. smirk~~ Ayrıca ben 124,54 TL ye aldım sonradan yükselmiş fiyatı yine de tavsiye bizden. :D
6 liraya da tavuk ekmek alıp bir öğün karnımı doyururum valla hocam.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Acaba yanlış anlaşılır mı diye yazıp yazmama konusunda karasız kaldım ama yazayım... Marketimizde satışa sunmak istediğimiz kılıfları öncelikle test ediyoruz. Eğer kullanıma uygun değilse veya fiyat/performans oranı uygun gelmiyorsa hiç satışa sunmuyoruz. Dolayısı ile ülkemizde satışta olan hemen her kılıfı test ettim diyebilirim. Hatta acaba ithal edilebilir mi diyerek yurtdışından getirttiğimiz pek çok kılıfı da denedim... Yazdıklarımı fiyat bağımsız değerlendirme olarak görebilirsiniz.

Mi9 cihazımda üç farklı spigen kılıf denedim ve iki tanesini arkadaşlarıma hediye ettim. Bir tanesi elimde fakat kılıf kullanacağım zaman arkası kumaş/deri karışımı olan kılıfımı veya kutu içerisinden çıkan orijinal kılıfı kullanmayı tercih ediyorum. Korumaya ihtiyacım olduğunda ise önceliğim tank kılıfta eğer uygun olmaz ise spigen armor tercih ediyorum fakat her ikisi de çok kabalaştırıyor. Kabalaştırma da değil aslında... Yurtdışnda "bulky" olarak tabir ettikleri gibi. Telefona estetik görünümü için bu kadar para verdikten sonra bu kılıfları kullanmak pek mantıklı gelmiyor. Eğer koruma oncelikli ise blackview kullaırdım galiba :)

İşin içine fiyatı da ekleyince 130-140 liraya spigen olur mu? Bence olmaz... Kılfıların tam maliyet vermem uygun değil ama aşağıya marketimizdeki satış fiyatlarını ekleyeyim 130 lira verip verememeye siz karar verin :)

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119
6 liraya da tavuk ekmek alıp bir öğün karnımı doyururum valla hocam.
Hocam kenara bozuklardan biriktirdiğim para ile eksiğimi aldım diyelim. Sigara, alkol gibi ürün kullanmadığım için kendi şahsıma harcıyorum.
Tabi her aldığım ürün yüksek değerde almıyorum.
Acaba yanlış anlaşılır mı diye yazıp yazmama konusunda karasız kaldım ama yazayım... Marketimizde satışa sunmak istediğimiz kılıfları öncelikle test ediyoruz. Eğer kullanıma uygun değilse veya fiyat/performans oranı uygun gelmiyorsa hiç satışa sunmuyoruz. Dolayısı ile ülkemizde satışta olan hemen her kılıfı test ettim diyebilirim. Hatta acaba ithal edilebilir mi diyerek yurtdışından getirttiğimiz pek çok kılıfı da denedim... Yazdıklarımı fiyat bağımsız değerlendirme olarak görebilirsiniz.

Mi9 cihazımda üç farklı spigen kılıf denedim ve iki tanesini arkadaşlarıma hediye ettim. Bir tanesi elimde fakat kılıf kullanacağım zaman arkası kumaş/deri karışımı olan kılıfımı veya kutu içerisinden çıkan orijinal kılıfı kullanmayı tercih ediyorum. Korumaya ihtiyacım olduğunda ise önceliğim tank kılıfta eğer uygun olmaz ise spigen armor tercih ediyorum fakat her ikisi de çok kabalaştırıyor. Kabalaştırma da değil aslında... Yurtdışnda "bulky" olarak tabir ettikleri gibi. Telefona estetik görünümü için bu kadar para verdikten sonra bu kılıfları kullanmak pek mantıklı gelmiyor. Eğer koruma oncelikli ise blackview kullaırdım galiba :)

İşin içine fiyatı da ekleyince 130-140 liraya spigen olur mu? Bence olmaz... Kılfıların tam maliyet vermem uygun değil ama aşağıya marketimizdeki satış fiyatlarını ekleyeyim 130 lira verip verememeye siz karar verin :)

Evet hocam haklısın ancak ben biraz takıntılıyım, telefonu bile alacağım zaman çok aradım (kamera kısmı rahatsız ediyor) sonra bu cihazı aldım biraz pahalıya geldi ancak 5-6 sene kullanma niyetindeyim. :? Baktığım bir kaç kılıf var ancak hoşuma gitmedi açıkçası ben sade düz tarzları seviyorum yüzeyinde birşey olmasını istemedim. Normal fiyatı bu değil elbette bu ara fırsattan değerlenip fiyatı şişiriyorlar ama elden gelen bir şey değil. ;)

mcakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 10S
Konular
43
Çok para vermeden iyi bir kılıf kullanmak isteyenlere linkteki kılıfı öneririm arkadaşlar. 5 aydır kendim kullanıyorum çok memnunum. Spigen kadar değildir ama iyi koruma sağlıyor, bir kaç kere düşürdüm bir şey olamadı. Arada yıkarım aşınma falanda olmuyor. Tek eksiği kenar kısımları yuvarlatılmamış. (Köşeli olunca daha iyi koruyor herhalde) Bundan dolayı uzun kullanımda rahatsız ediyor gibi ama zamanla alışılıyor.

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
2 ay önce hepsiburadadan yüzde 40 indirimle aynısını 59 tl aldım

iŁКΞЯ

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
119

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
orijinal kutu içinden çıkan sert arka kılıftan bulabileceğimiz bir yer yok mu? bir kaç kılıf baktım telefoncuda yumuşaklar hiç güven vermiyor telefonu güzel sarmıyor. bazılarıda çok aşırı kalınlaştırıyor kaba bir görüntü oluyor..

Üst Alt