Yardım Xiaomi Mİ 9T İMEİ

Emir456

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular
16
Merhaba iyi günler mi 9t telefonum var ve telefonumun 2 imei'side kapandı bir ilişkilendirme yapmıştım ama telefonu sıfırladım bidaha ilişkilendirme yapmayı unuttum telefonculara gittim arkası açılacak falan dediler 400 tl gibi bir maaliyeti var dediler bu doğrumu ? sistem parayı belirliyormuş dediler kendim atmaya çalıştım yapamadım yardımlarınızı bekliyorum iyi günler

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Cihaz mı oluyor o işte

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Bu oluyor kendisi
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Emir456

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular
16
Şimdi programlardan fazla anlamam ama ufi yi açıyor ardından server dediği şeyi(server mı değilmi bilmiyorum) ardından telefonun arkası açık tabi iğne tarzı bişey gibi bataryanın üstünde birşeye basıyor aynı anda type c kablosunu takıyor ufi boxta takılıydı işte romu falan seçip deniyor server 48 dakika sonra deneyin diyor 48 dakka bekliyoruz 58 dakka veriyor hiçbir zaman bitmiyor bu süre bi ara oldu dosyalar yarıda kaldı gene hata verdi 8 gündür adamda günde 2 veya 3 defa gidiyorum yok olmamış saat 7 de sistem açılıyor diyor(akşam yedi) 7 de gidiyorum 9-10'a kadar bekliyorum deniyor ama nafile olmuyor Zenex özelen yazdım cevap ve yardımcı olursan sevinirim iyi akşamlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şu program işte sürekli dakika atıyor 8 günü aştı

baktım yeni k20-mi 9t için 5 kredi istiyor yani 49.40 tl'ye takabül ediyor nedense benden 400 TL istedi şaşırdım yarın konuşacağım o gözü açıkla bu arada yardımlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Şimdi programlardan fazla anlamam ama ufi yi açıyor ardından server dediği şeyi(server mı değilmi bilmiyorum) ardından telefonun arkası açık tabi iğne tarzı bişey gibi bataryanın üstünde birşeye basıyor aynı anda type c kablosunu takıyor ufi boxta takılıydı işte romu falan seçip deniyor server 48 dakika sonra deneyin diyor 48 dakka bekliyoruz 58 dakka veriyor hiçbir zaman bitmiyor bu süre bi ara oldu dosyalar yarıda kaldı gene hata verdi 8 gündür adamda günde 2 veya 3 defa gidiyorum yok olmamış saat 7 de sistem açılıyor diyor(akşam yedi) 7 de gidiyorum 9-10'a kadar bekliyorum deniyor ama nafile olmuyor Zenex özelen yazdım cevap ve yardımcı olursan sevinirim iyi akşamlar

şu program işte sürekli dakika atıyor 8 günü aştı

baktım yeni k20-mi 9t için 5 kredi istiyor yani 49.40 tl'ye takabül ediyor nedense benden 400 TL istedi şaşırdım yarın konuşacağım o gözü açıkla bu arada yardımlarınızı bekliyorum

Bence o kişi işin püf noktalarını bilmiyor. Biz günde 2-3 cihaz flaşlıyoruz hocam. Ayrıcı istediği ücret yüksek biraz

Oyla:

Emir456

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular
16

Bence o kişi işin püf noktalarını bilmiyor. Biz günde 2-3 cihaz flaşlıyoruz hocam. Ayrıcı istediği ücret yüksek biraz
hocam eğer işinize engel değilse o püf noktaları yazabilirmisiniz. yaptırdığım adama gösteririm. Kısa sürede çıkar

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
hocam eğer işinize engel değilse o püf noktaları yazabilirmisiniz. yaptırdığım adama gösteririm. Kısa sürede çıkar
malesef hocam normalde ben paylaşmaktan kaçmam ama bu alem buna müsait değil. emin olun o kişide bana söylemezdi. acı ama gerçek..

Oyla:

Emir456

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular
16
malesef hocam normalde ben paylaşmaktan kaçmam ama bu alem buna müsait değil. emin olun o kişide bana söylemezdi. acı ama gerçek..
Peki olmazsa telefonumu yapmak için nasıl ulaşabilirim size

Oyla:
Üst Alt