Recovery Xiaomi Mi 9 Twrp 3.3.1-0601 Tek Tuş Yükleme Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Oneplus 9 5G
Konular
188
Hiç bir şifre yok komple boş telefona kuruyorum loopa girdiği zaman wipe kısmından formatlayıp kurtarıyorum.
TWRP açıkken pcden dosyada aktaramıyorum.
Twrpden mount kısmına gelip enable mtp ye basarsanız atabilirsiniz

Son düzenleme:

Spynx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi6
Konular
2
Twrpden mount kısmına gelip enable mtp ye basarsanız atabilirsiniz
Anlamadığım bi şekilde bu sefer düzgün yüklendi hiç bir değişiklik yapmadım sanırım kurcaladıkça eksik driverları falan kurdu bişeyler oldu şuan kuruldu teşekkürler hepinize.

Neyzen_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi9
Konular
2
hocam benim duruma bir çare var mı? twrp artı magsik kurduğumda sürekli android dönüyor mi yazısında 1 saat bekeldim belki açılır diye ama malesef olmuyor. tekrar rom kurunca da bu sefer twrp ve magisk siliniyor. biçare kaldım öyle...

Spynx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Harun
Cihazım
Mi6
Konular
2
hocam benim duruma bir çare var mı? twrp artı magsik kurduğumda sürekli android dönüyor mi yazısında 1 saat bekeldim belki açılır diye ama malesef olmuyor. tekrar rom kurunca da bu sefer twrp ve magisk siliniyor. biçare kaldım öyle...
Ben senin yaşadığın durumun bi alt levelini yaşıyordum hiç magsik kuramamıştım şimdi yatmadan bi deniyim dedim kusursuz oldu

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Fastboota al miflash ile tgz uzantılı kurmak istediğin romu kur sonra işlemlere en baştan başla fakat bu sefer magisk i SD karta at.nolur bıkmaz deyip twrp menüsünü görene kadar takma görüdkten sonra tak ve install deyip magisk i kur işte bu kadar.

Neyzen_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi9
Konular
2
Fastboota al miflash ile tgz uzantılı kurmak istediğin romu kur sonra işlemlere en baştan başla fakat bu sefer magisk i SD karta at.nolur bıkmaz deyip twrp menüsünü görene kadar takma görüdkten sonra tak ve install deyip magisk i kur işte bu kadar.
hocam dediğin gibi miflash ile romu tekrar kurdum. telefon mi9 sd kart yokki. neyse sonuçra herşeyi baştan yaptım ama nafile magisk kurduktan sonra telefon normal açılmıyor twrp ile açılıyor yine olmadı...

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
hocam dediğin gibi miflash ile romu tekrar kurdum. telefon mi9 sd kart yokki. neyse sonuçra herşeyi baştan yaptım ama nafile magisk kurduktan sonra telefon normal açılmıyor twrp ile açılıyor yine olmadı...
cantara hocam

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

Neyzen_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi9
Konular
2
malesef yine başarısız oldum arkadaşlar. bu çin versiyon 8gb ramlı mi9 a twrp ve magisk nasıl yükleyecez bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Yargısızcem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Xioami Redmi 6
Konular
26
Bu sefer zipleri direk depolamaya at
Bi klasör içine koyma bakalım twrpde gözükücek mi

Redmi 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt