Anket Xiaomi mi 9 se vs redmi note 8

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 aydır kullanıyorum mi 9 se yî şimdi de note8 tasarımı beyaz renkli olanı gerçekten büyüledi özellik bakımından mi9 se kadar iyi değil nfc yok mesela parmak izi arkada ve daha bakmadığım bi çok eksileri ve fazlası var konu amcamın nedeni sizin de yorumunuzu almak note 8 e geçmeli miyim bilemedem fiyat olarak başa baş takas olarak buldum Bi tane
Mi9 se​
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Note 8
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Patr16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kaan
Cihazım
Mi max2
Konular
0
Şuan redmi note 8 kullanıyorum. Mi9 se telefonum var ancak ekran kırıldı. Amoled ekranlar 1000 tl sadece o kadar ekrana para vermek istemediğim için yaptırmadım bekliyor. Redmi note 8 in iyi yönü bataryası en az %40 daha fazla şarjı gidiyor oyun pek oynamam onun için performans ile ilgili bişi diyemem. Mi9 se ile malzeme kalitesi daha iyi kasa metal ve daha küçük ve kibar. Batarya yetmiyorsa note 8 e geç başka fark yok pek

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Şuan redmi note 8 kullanıyorum. Mi9 se telefonum var ancak ekran kırıldı. Amoled ekranlar 1000 tl sadece o kadar ekrana para vermek istemediğim için yaptırmadım bekliyor. Redmi note 8 in iyi yönü bataryası en az %40 daha fazla şarjı gidiyor oyun pek oynamam onun için performans ile ilgili bişi diyemem. Mi9 se ile malzeme kalitesi daha iyi kasa metal ve daha küçük ve kibar. Batarya yetmiyorsa note 8 e geç başka fark yok pek
Teşekkürler bu bilgiler yeterli oldu

Üst Alt