Rom Xiaomi Mi 9 MIUI 11 Denemesi Yapılmış Sanırım

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Aynen. En geç 2020 ikinci çeyrek meraklar giderilir ama beklemek var tabi. :?
2020 çok gec. Agustos sonrasinda miui11 mi 9lar icin gelir stabil olarak. Ondan once tabii beta romlar cikar o ayri konu. Huawei isletim sistemi 2019 sonlari 2020 mayis aylari arasinda duyurulacak. hangmeng os diye ismi var

Sent from my MI 9 using Tapatalk

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Oneplus 9 5G
Konular
188
2020 çok gec. Agustos sonrasinda miui11 mi 9lar icin gelir stabil olarak. Ondan once tabii beta romlar cikar o ayri konu. Huawei isletim sistemi 2019 sonlari 2020 mayis aylari arasinda duyurulacak. hangmeng os diye ismi var

İsmi saçma Emui Os olsa daha iyiydi

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18

Erken olması kullanıcılar için güzel olur tabi ama. En geç 2020 ilk/ikinci çeyrek de o iş tamam dedi Huawei yetkilileri. :D

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Erken olması kullanıcılar için güzel olur tabi ama. En geç 2020 ilk/ikinci çeyrek de o iş tamam dedi Huawei yetkilileri. :D
Benim beklentim yok. Çinliler tarafindan gelistirilmesi bana gore daha kotu. Huawei amerikan yazilimi (android) uzerinden data caliyor ajanlik yapiyor,kendi sistemi olunca komple ne var ne yok transfer eder çine. Bana gore baya riskli. + Android kadar basarili olma ihtimali çokk az. Android ve ya Google fanatiki degilim,ama çinlileri oyle bir ovuyorlar ki,sanki yazilim dunyasinin devleri

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
İsmi saçma Emui Os olsa daha iyiydi
Manası geliyormuş. Yes~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim beklentim yok. Çinliler tarafindan gelistirilmesi bana gore daha kotu. Huawei amerikan yazilimi (android) uzerinden data caliyor ajanlik yapiyor,kendi sistemi olunca komple ne var ne yok transfer eder çine. Bana gore baya riskli. + Android kadar basarili olma ihtimali çokk az. Android ve ya Google fanatiki degilim,ama çinlileri oyle bir ovuyorlar ki,sanki yazilim dunyasinin devleri

"Daha dün yoktunuz, bugün çok." diyorsunuz hocam sanırım Huawei adına. :D

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Poco F6 Pro
Meslek
Ekonomist
Konular
76
MIUI 11'e dair herhangi bir ekran görüntüsü var mı arkadaşlar ? Umarım tasarımı MIUI 10'dan tamamen farklıdır. Çünkü ben MIUI 10'u pek beğenmiyorum.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Manası geliyormuş. Yes~~

"Daha dün yoktunuz, bugün çok." diyorsunuz hocam sanırım Huawei adına. :D
Hocam oyle bir şey demiyorum,çinlileri de kotulemiyorum. Huawei hakkindaki gercekler bunlar sadece.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
MIUI 11'e dair herhangi bir ekran görüntüsü var mı arkadaşlar ? Umarım tasarımı MIUI 10'dan tamamen farklıdır. Çünkü ben MIUI 10'u pek beğenmiyorum.
Tasarim olarak cok farkli olmayacaktir. Miui 8 ile miui 9 benzerdi mesela. Miui 10 ile degisime gittiler. Miui 11 ile aynisini yapmazlar bence

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Tasarim olarak cok farkli olmayacaktir. Miui 8 ile miui 9 benzerdi mesela. Miui 10 ile degisime gittiler. Miui 11 ile aynisini yapmazlar bence

Aksine farklı şeyler olacak dediler yetkililer; yeni tasarım simgeler vs ama hep birlikte bakıp göreceğiz hocam. :?

Görsel maalesef yoktur nette. En azından bana denk gelmedi. İlla ki farklılıklar olur hocam. MIUI 10 dan iyi olacağını düşünüyorum görsel açıdan ama umarım şaşırtmazlar bizi. :/

Son düzenleme:

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
29
Cok bariz hatalar var henüz. Hatalara bakin kabul edebilirseniz yükleyin. Bence kesinlikle yuklenmemeli su an

Üst Alt