Sohbet Xiaomi mi 9 2.el ne tür sıkıntılar yaşarım

Jordireyiziniz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berke
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
2
Letgodan dışı temiz fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla çizik olmayan xiaomi mi 9 cihazı 2700 tl ye satıyor açıklamada almanyadan aldım yazmış sordum kutusu faturası varmı var dedi imeisi kayıtlı mı dedim kayıt ettirdik dedi . Aklımda bi soru var almanyadan alınan cihazlar avrupa cihazları olmuyo mu avrupa cihazlarınıda kayıt ettirmeye gerek yok diye biliyorum . Yardım edecek birisi varmı 2700 e ithalatçı garantili mi 9 alsam ne tür sıkıntılar yaşarım imei yi kendi üzerine açtırdıysa ben nasıl kullancam filan .

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
2900 kapali kutu + imei işlemi halledilmis sekilde İstanbul'da bir cok magaza satıyor. Hem de güvenilir. 200 lira için riske ve 2.el almaya degmez.

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Letgodan dışı temiz fotoğraflardan gördüğüm kadarıyla çizik olmayan xiaomi mi 9 cihazı 2700 tl ye satıyor açıklamada almanyadan aldım yazmış sordum kutusu faturası varmı var dedi imeisi kayıtlı mı dedim kayıt ettirdik dedi . Aklımda bi soru var almanyadan alınan cihazlar avrupa cihazları olmuyo mu avrupa cihazlarınıda kayıt ettirmeye gerek yok diye biliyorum . Yardım edecek birisi varmı 2700 e ithalatçı garantili mi 9 alsam ne tür sıkıntılar yaşarım imei yi kendi üzerine açtırdıysa ben nasıl kullancam filan .
Kesinlikle değmez. 2500-2900 TL civarına IMEI kayıtlı kapalı kutu satılıyor zaten.

Cemre Hanım

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cemre
Cihazım
xiaomi mi max 3
Konular
10
Bende degmeyecegi kanaatindeyim. Sıfırı alınır o fiyata.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Jordireyiziniz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berke
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
2
0 nasıl alınıyor işte ben imei konusunda kaygılıyım yardımcı olun arkadaşlar imei atmaya da ceza gelecekmis filan diyolar . Tekirdağda oturuyorum sahibindende 1 tane xiaomi mi 9 olanı yok . Yardımcı olursanız çok mutlu olurum . Yoksa xiaomi note 8 pro almak zorundayım . Mantık telefonu dediler ama 2200 e note 8 pro almak yerine 400 500 daha ekleyip mi 9 almak istiyorum .

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
0 nasıl alınıyor işte ben imei konusunda kaygılıyım yardımcı olun arkadaşlar imei atmaya da ceza gelecekmis filan diyolar . Tekirdağda oturuyorum sahibindende 1 tane xiaomi mi 9 olanı yok . Yardımcı olursanız çok mutlu olurum . Yoksa xiaomi note 8 pro almak zorundayım . Mantık telefonu dediler ama 2200 e note 8 pro almak yerine 400 500 daha ekleyip mi 9 almak istiyorum .

Hocam forumun yarısı imei atılı cihaz kullanıyor, alın sıkıntı olmaz,olursa da illa bir çözümü bulunur.

Memokinali

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
A3
Konular
0
Merhaba arkadaşlar bende op7 alma niyetindeydim ama sonra mi 9 aklıma girdi. Daha ucuz olması beni cezbediyor. Ancak sorun şu ki; IMEI kayıtlı olması. Güncelleme yapılınca IMEI kaydı siliniyor diye bişey okudum bazı yerlerde. Buna ek olarak bu şekilde alsam güncellemede , şebekede internet hızında bı sorun yaşar mıyım kullanan arkadaşlar lütfen yesillendirsin

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba arkadaşlar bende op7 alma niyetindeydim ama sonra mi 9 aklıma girdi. Daha ucuz olması beni cezbediyor. Ancak sorun şu ki; IMEI kayıtlı olması. Güncelleme yapılınca IMEI kaydı siliniyor diye bişey okudum bazı yerlerde. Buna ek olarak bu şekilde alsam güncellemede , şebekede internet hızında bı sorun yaşar mıyım kullanan arkadaşlar lütfen yesillendirsin

Buyurun yesillenin

Üst Alt