Soru Xiaomi Mi 8 Usb Driver Hatası

Xzd321

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mali
Cihazım
Mi8
Konular
1
XİAOMİ Mİ8 cihazımı yurt dışındam aldım rom atmak istiyorum bootlader kilidini açtım ama bi turlu telefonumu pcye baglayamıyorum şarj oluyo ama görmüyor usb driver yükledim bi kaç siteden mi 8 için ama onları yüklediğimdede görmüyor ne yapmam gerekiyor ? teşekkürler hayırlı bayramlar

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
Usb hata ayıklamayı açtınız mı geliştirici seçeneklerinden

Oyla:

gabamarul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
1
Bl kilidini açmak için PCye bağlanmanız gerekiyor . Yani pcde bir değişiklik söz konusu değilse telefon veya kabloda sorununuz var
Aygıt yöneticisi üzerinden telefon açıkken görünen sürücüyü kaldırın . Telefonu kapatın tekrar bağlayın , aygıt yoneticisinde adb sürücüsü görünecek onu da kaldırın . Fastboot modunda bağlayın bir sürücü daha görünecek onu da kaldırın .
Telefonu fastboot modunda bağlayın ,güncel unlock tool ile driverleri yükleyin .
Çözüm olmazsa telefonun developer ayarlarında revoke all USB access tarzı bir seçenek var onu seçin . USB debugging tekrar aktif edin . Telefon açıkken PCye bağlayın , telefondaki onay kutusunu işaretleyin . Fastboot modda baglanin.
.
.
.
En az beş on tane daha deneyebileceğiniz yöntem var . Miui forumda USB driver problem diye arayın tüm çözüm önerilerine ulaşırsınız .
Xiaominin official cevabı baska PC kullanın oldu bana :) ve işe yarayan tek şeydi

Oyla:

Escobar1945

Epicrom MIUI Developer&Android Rom Developer
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi note4X
Meslek
Gıda sekt. Yön
Konular
52
Konu başlığının tamamının büyük harflerle yazılmış olması Forum kuralları gereği aykırı bir eylem olarak kabul edilir, başlık düzenlendi iyi forumlar dilerim.
XİAOMİ Mİ8 cihazımı yurt dışındam aldım rom atmak istiyorum bootlader kilidini açtım ama bi turlu telefonumu pcye baglayamıyorum şarj oluyo ama görmüyor usb driver yükledim bi kaç siteden mi 8 için ama onları yüklediğimdede görmüyor ne yapmam gerekiyor ? teşekkürler hayırlı bayramlar

EpicRom Developer Team

Oyla:
Üst Alt