Yardım xiaomi mi 8 sebeke ve wifi sorunu var

keremcfcglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kerem
Cihazım
mi8
Konular
1
xiaomi mi 8 var sebeke ve wifi sorunu var soyleki.rom yaziyorum tele sebeke var wifide var.sonra pat diye sebeke gidiyor hattlarin altinda x isareti oluyor wifide kapaniyor.wifiye ne kadar etsemde girmiyor tel.sonra acilip kapaniyor.mi flashla rom yazdim olmadi.twrp ile rom yazdim buda olmadi ayni sey ayni hata.deli olucam artik.basina boyle bir is gelen varsa halledebilen.yardimci olsun nolursunuz.telefona imei atilmamis.imei leri mi.comdan sorgulattim model duzgun cikiyor.telefon china romlu cikmis.bootloader acilib global rom yuklenmis tel.ben oyle aldim.
ayı sorunu yasıyorum gezmedıgım telefoncu kalmadı yaptık dedıler 2 hafta sonra aynısı oldu . cozum bulabıldınmı ?

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
ayı sorunu yasıyorum gezmedıgım telefoncu kalmadı yaptık dedıler 2 hafta sonra aynısı oldu . cozum bulabıldınmı ?
telefonu 10 gun filan oldu duzeltelo gayet iyi calisiyon suanlik.umarim sonra problem olmaz.sebeke mikrosxemi deyisdirdileer.eger sende problem oluyosa direk anakarti degistir sorunun cozulur

atalay83

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
oneplus 7pro
Konular
0
Herkese iyi akşamlar,
aynı sorunu ben de yaşıyorum,bu soruna çözüm bulabilen oldu mu?
Eu,global,çin,lineage,Pixel Experience ne varsa yükleyip denedim ama sorunu çözemedim.Başlarda uçak modunda wifi çalışıyordu sonradan wifi açınca telefon kilitlenip yeniden başlatmaya başladı.

skyscrapper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ALİ TOPCU
Cihazım
XİAOMİ Mİ8
Konular
0
arkadaşlar bu sorunu çözüp de yardımcı olacak arkadaş yokmu aynı sorunlar bendede var ve kullanamıyorum tlf. yardımcı olun lütfen..

Basketolog

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Dostum nedir bu sorunun çözümü. Ayni sorun bende de var. Ne kadar bi mevla istiyorlar nerde yapiyorlar. Biraz açıklayabilirsensevinirim. Çöpten farksız simdilik cihazım

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
Dostum nedir bu sorunun çözümü. Ayni sorun bende de var. Ne kadar bi mevla istiyorlar nerde yapiyorlar. Biraz açıklayabilirsensevinirim. Çöpten farksız simdilik cihazım
kardesim ben yaptirdim duzeldi bir sure ama yine aynisi oldu.en iyisi anakarti degistirmek.baska caresi yok.

Üst Alt