Yardım xiaomi mi 8 sebeke ve wifi sorunu var

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
xiaomi mi 8 var sebeke ve wifi sorunu var soyleki.rom yaziyorum tele sebeke var wifide var.sonra pat diye sebeke gidiyor hattlarin altinda x isareti oluyor wifide kapaniyor.wifiye ne kadar etsemde girmiyor tel.sonra acilip kapaniyor.mi flashla rom yazdim olmadi.twrp ile rom yazdim buda olmadi ayni sey ayni hata.deli olucam artik.basina boyle bir is gelen varsa halledebilen.yardimci olsun nolursunuz.telefona imei atilmamis.imei leri mi.comdan sorgulattim model duzgun cikiyor.telefon china romlu cikmis.bootloader acilib global rom yuklenmis tel.ben oyle aldim.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

Aykutk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aykut
Cihazım
Mi 8
Konular
0
xiaomi mi 8 var sebeke ve wifi sorunu var soyleki.rom yaziyorum tele sebeke var wifide var.sonra pat diye sebeke gidiyor hattlarin altinda x isareti oluyor wifide kapaniyor.wifiye ne kadar etsemde girmiyor tel.sonra acilip kapaniyor.mi flashla rom yazdim olmadi.twrp ile rom yazdim buda olmadi ayni sey ayni hata.deli olucam artik.basina boyle bir is gelen varsa halledebilen.yardimci olsun nolursunuz.telefona imei atilmamis.imei leri mi.comdan sorgulattim model duzgun cikiyor.telefon china romlu cikmis.bootloader acilib global rom yuklenmis tel.ben oyle aldim.
Bu sorun sadece sizde var genel kronik bir sorun gibi yazmışsınız.

Oğuzhanbrn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Xaomi mi 8
Konular
0
Hocam aynı sorun bende de var bi çare bulabildinizmi

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
Hocam aynı sorun bende de var bi çare bulabildinizmi
kardesim servise gittim ana palatada mikro sxem arizaliymis.baya para istediler bende yaptirmadim ucak moduna aliyorum wifi filan hersey calisiyor.boyle idarelik kullaniyorum simdi

Oğuzhanbrn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
Xaomi mi 8
Konular
0
kardesim servise gittim ana palatada mikro sxem arizaliymis.baya para istediler bende yaptirmadim ucak moduna aliyorum wifi filan hersey calisiyor.boyle idarelik kullaniyorum simdi
hocam ne kadar bir miktar para istediler

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
hocam ne kadar bir miktar para istediler
ben Azerbaycanliyamda bizdeki 1manat sizde kac tl oldugunu bilmiyorum ama sen cevirip bakarsin tam olarak bizim parayla 130 manat istediler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sizin parayla tam olarak bu rakam 488 lira

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Hocam bize göre pahalı size göre ucuz bence yaptırmak cok daha iyi.Kaldi ki mi 8 amiral gemisi performans olarak da iyi.
ben Azerbaycanliyamda bizdeki 1manat sizde kac tl oldugunu bilmiyorum ama sen cevirip bakarsin tam olarak bizim parayla 130 manat istediler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sizin parayla tam olarak bu rakam 488 lira

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
bize gorede pahali.bi tane eski 2.el telefon aldim cok ucuza onla mobil interneti acib mi8le wifiyle giriyorum.idare ediyor iste yaza kadar idare etsin yeter degistircem artik

muhammdhrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Harun
Cihazım
Xioami Mİ 8
Konular
12
Hocam aynı sorun bendede var çözüm bulabildinimzi