Rehber Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.2.3-0331 Otomatik Yükleme Aracı

cengizbaca

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Satış Pazarlama Uz
Konular
0

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
OnePlus 9
Meslek
Öğrenci
Konular
94
Ben iOS'tan Android'e daha doğrusu MIUI' a geçiş yaptım. Mi 8SE aldım. Telefon hakkında çok araştırdım ama arayüz gibi Twrp gibi Rom gibi terminolojilere yabancıyım. Bu konuda bana destek olabilir misiniz. Global sürüm bir telefon almadığıma çok pişman oldum.
para varsa en iyisi global cihaz ne band 20 sıkıntısı var ne rom,root ama rom root işini seven bizler için mi 8 se güzel cihaz

cengizbaca

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Satış Pazarlama Uz
Konular
0
para varsa en iyisi global cihaz ne band 20 sıkıntısı var ne rom,root ama rom root işini seven bizler için mi 8 se güzel cihaz

Ben bu konuda bilgisizlik. Neyi yüklersem telefonumu daha verimli kullanabilirim hangi rom hangi sürüm en iyisi bilemiyorum

cengizbaca

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Satış Pazarlama Uz
Konular
0

Bu konuda benimle bilgisini paylaşacak yardımcı olacak birilerine ihtiyacım var
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sizin için en iyisi stabil sürümler
Stabil sürümle r hakkında fikrim yok. Telefonda şuan Mıuı 10 8.7.29 var. İyi mi kötü mü bilmiyorum. Güncelleme var ancak yükle dediğimde zaten güncel uyarısı veriyor

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Ben iOS'tan Android'e daha doğrusu MIUI' a geçiş yaptım. Mi 8SE aldım. Telefon hakkında çok araştırdım ama arayüz gibi Twrp gibi Rom gibi terminolojilere yabancıyım. Bu konuda bana destek olabilir misiniz. Global sürüm bir telefon almadığıma çok pişman oldum.

Rehber - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Update ve Sıfırlama/Gcam/Volte/Netflix)

merhaba burada aklınızdaki tüm soruların cevapları var , bunların dışında global alsanızda genel xiaomi kullanıcısı root rom atar , yani çok da önemli değil aslında çin telefonu olması , ancak sizde ki sürüm eski beta konudan twrp tool indirip bl kilit açıksa ( açıktır yurt dışı cihazı olduğundan açılırken mi yazısının altında unlock yazar ) telefonu fastboot alıp 2 tıklamayla kura bilirsin sonra wipe ve mi-room 10.3.1.0 kurun , android en son versiyonu ve yeni özellikleri o şekilde kullana bilirsiniz ,

poyrazcan06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
note 5 pro
Konular
2
hocam merhaba chin beta rom yüklü mi 8 se cihaza twrp yükleyip eu cevire bilirmiyiz ?

By.TRabZonLu™

Son düzenleme:

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
fastboot ekranında kaldım twrp yüklenmiyor sebebi ne olabilir yardımcı olur musunuz..

bu ekranda kalıyor.

Ekli dosyalar

• 1563716600330.png
    1563716600330.png
    107,4 KB · Görüntüleme: 15
Üst Alt