Rehber Xiaomi Mi 8 SE Twrp 3.2.3-0331 Otomatik Yükleme Aracı

HyrllhDgn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Elek Elek Mühendis
Konular
1
son sürümü kurarsan üzerine 04 lü twrp sürümü kurman lazım ve root atman lazım yolsa kasmalar var

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler başarıya ulaştım dediklerinizle

kuzeyli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
adem
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
elimde mi 8 se var twrp yüklüyorum yükleme tamamlanınca bazen hiç açılmıyor elle tuşa basıp telefonu açıyom. bazen de twrp açılıyor ancak internetteki adımları uyguluyom wipe data factroy reset falan yapıp en son reboot yapınca fastboot moda geçip kalıyor fastboot dan rom atıp kurtarmak zorunda kalıyom telefonu. telefon iyi güzel de inglizce kullanmaktan gına geldi şuna nasıl Türkçe rom yükliiycem el atın lütfen

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
elimde mi 8 se var twrp yüklüyorum yükleme tamamlanınca bazen hiç açılmıyor elle tuşa basıp telefonu açıyom. bazen de twrp açılıyor ancak internetteki adımları uyguluyom wipe data factroy reset falan yapıp en son reboot yapınca fastboot moda geçip kalıyor fastboot dan rom atıp kurtarmak zorunda kalıyom telefonu. telefon iyi güzel de inglizce kullanmaktan gına geldi şuna nasıl Türkçe rom yükliiycem el atın lütfen
Diğer - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Güncelleme ve Sıfırlama Sorunları)

veya

Rehber - Mi 8 SE Fastboot Ekrarında Kalanlar İçeri

konularında anlatılanları uyguladınız mı?

kuzeyli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
adem
Cihazım
mi 8 se
Konular
0
denedim 4 farklı twrp 2 farklı çin ve eu rom denedim lakin videolarda anlatılan wipe data reset olayından sonra reboot yapınca siyah ekran ve fastboot ekranına düşüyor sahur vakti ve 11 den beri aralıksız deniyorum :) ama ümidimi yitirdim İngilizceye devam

The Sirius

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
51
denedim 4 farklı twrp 2 farklı çin ve eu rom denedim lakin videolarda anlatılan wipe data reset olayından sonra reboot yapınca siyah ekran ve fastboot ekranına düşüyor sahur vakti ve 11 den beri aralıksız deniyorum :) ama ümidimi yitirdim İngilizceye devam
Hocam halinizden en iyi ben anlarım bende öğlen vaktinden akşam vaktine kadar uğraşmıştım By Trabzonlu ve bir abi daha vardı onun yardımı ile halletmiştik.

yasarulger

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasar
Cihazım
j3
Konular
0
slm ustalarım mi 8se var imei sorguladığımda görünmüyor nasıl düzeltebiliriz video atar mısınız size zahmet olmazsa teşekkürler

Son düzenleme:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Hocam halinizden en iyi ben anlarım bende öğlen vaktinden akşam vaktine kadar uğraşmıştım By Trabzonlu ve bir abi daha vardı onun yardımı ile halletmiştik.

genelde rom attıkdan sonra tekrar twrp kurmuyorsunuz çıkmadan sorun bundan çıkmadan uygun twrp kurun peşine gene olmaz ise çin romu kurulduğundan olan sorunu cantaranın yukarda söylediği konudan devam edin sorun düzelecektir.

sannatodi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 8 se
Konular
0
Merhaba, benim cihazimda da hata veriyor fastboot bolumunden baska bir yere gitmiyor hic bir sey yapamiyorum. bilen arkadaslar varsa cok iyi olur

Üst Alt