Soru Xiaomi Mi 8 SE Sorunsuz Rom

qiuuip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
12
Eu Beta'da şarj sorunu var. Miui Pro yeni sürümü Mi8 SE için yok. Revolution OS yeni sürümde portre modu çalışmıyor. China Stable Bildirim gözükmemesi ve kamera çekimi sonrası bulanık fotoğraf sorunu var. 4 tane rom denedim hepsinde de sorunlar var. Rom öneriniz var mı? (Eu Beta şarj sorunu hala devam ediyor mu?)

qiuuip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
12
Oyla:

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
8.12.20 de 9 saat ekran alıyordum %10 şarj kala. 8.12.27 nin ekran süresini bugün ölçeceğim :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Bazen arkaplandakileri uygulamaları açtığımda takılma oluyor ama nadir
Ben 8.12.20 de 4 saat ekran süresi zor aldım ya çok enteresan

Oyla:

Yusufozbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
MIUI 8 se
Konular
19
Ben de şaşırıyorum sizin nasıl o şekilde ekran süresi aldığınız garibime gidiyor.
Ekran süreleri pil performansını tam göstermez bazı uygulamalar pili çok tüketir bazı uygulamalar ise az tüketir yani işlemci 2 çekirdeği çalışır nazende 8 çalışır bu arada ekran açık kaldığından ekran süre saat cinsinden gösterir bu işlem doğru olmaz
Ancak günlük kullanıma bakın bence 8.12.27 diğer 20 ye göre benim günlük kullanimima göre 27 daha iyi pil süresi sunuyor arkadaslar

Oyla:

omerdumanoglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omerrr
Cihazım
mi 6x
Konular
13
selamlar herkese mi 8 see rom ingilizce türkçe yapabilir miyiz yardımcı olur musunuz rica etsem?

Oyla:

nebula72

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
MI 8 SE
Konular
13
selamlar herkese mi 8 see rom ingilizce türkçe yapabilir miyiz yardımcı olur musunuz rica etsem?
türkçe romu yok bahsettiğiniz rom global cihazlarda var. mi8 se için eu rom kurup kullanabilirsiniz. mi8 se çin için üretilen telefon. dolayısı ile global rom desteği yok.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Eu Beta'da şarj sorunu var. Miui Pro yeni sürümü Mi8 SE için yok. Revolution OS yeni sürümde portre modu çalışmıyor. China Stable Bildirim gözükmemesi ve kamera çekimi sonrası bulanık fotoğraf sorunu var. 4 tane rom denedim hepsinde de sorunlar var. Rom öneriniz var mı? (Eu Beta şarj sorunu hala devam ediyor mu?)

mi-globe stabil , kamera ve bildirim sorunu yok , denemenizi tavsiye ederim inceleme konumda batarya ekran süreleri oyun performansı var ,

Diğer - Mi 8 SE İlk Alım Ve İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Güncelleme Sorunu)

Oyla:

nebula72

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
MI 8 SE
Konular
13
Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
bir ek bilgi vereyim rom builder dan rom hazırlarken magisk seçerseniz bootloopa düşüyor. magisk i romu kurduktan sonra kurup aktif edebilirsiniz.

18.0 versiyonu boot loop yapıyor onu magisk unistall ile temizleye bilirsiniz , o zaman açılır romu baştan kurmaya gerek yok , 16.4 / 16.6 konuda var oradan indirip onu flashlayın sorunsuz çalışır ,

Oyla:
Üst Alt