Çözüldü Xiaomi Mi 8 SE - EE Persist Klasörü (Sensör Sorunu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

benyamannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi8
Konular
1
selamlar arkadaşlar benim ve gördüğüm kadarı ile birçok arkadaşın güncellemelerden sonra sensör sorunu yaşıyor !
sağ olsun üye arkadaşlar bu sorunları çözmem için yardımcı oldular ve son geldiğimiz nokta sensörler için persist klasörü kopyalamak olduğunu öğrendim !
yani yapmamız gereken anladığım kadarı ile sensör sorunu yaşamayan aynı model bir xiaomi cihazının persist klasörünü sorun yaşayan telefona kopyalamak (yanlışsam düzeltin lütfen)
o yüzden sizden ricam kendi isteğim doğrultusunda konuşuyorum root lu bir mi8 se kullanıcısı bana root explorer ile persist dosyasını gönderebilirmi sensörlerimi kullanamıyorum yardım edin lütfen yada başka bir yol varsa yol gösterirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim !

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Son düzenleme:
Oyla:

benyamannn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi8
Konular
1
Oyla:

XiaomiBoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tarık
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Tercüman
Konular
1
selamlar arkadaşlar benim ve gördüğüm kadarı ile birçok arkadaşın güncellemelerden sonra sensör sorunu yaşıyor !
sağ olsun üye arkadaşlar bu sorunları çözmem için yardımcı oldular ve son geldiğimiz nokta sensörler için persist klasörü kopyalamak olduğunu öğrendim !
yani yapmamız gereken anladığım kadarı ile sensör sorunu yaşamayan aynı model bir xiaomi cihazının persist klasörünü sorun yaşayan telefona kopyalamak (yanlışsam düzeltin lütfen)
o yüzden sizden ricam kendi isteğim doğrultusunda konuşuyorum root lu bir mi8 se kullanıcısı bana root explorer ile persist dosyasını gönderebilirmi sensörlerimi kullanamıyorum yardım edin lütfen yada başka bir yol varsa yol gösterirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim !
Başka bir cihazdan almak şart değil. Fastboot ROM içerisinden de alınıp flashlanabilir. (Denendi) Linkini vermiş olduğum MI 8 SE persist.img dosyasını twrp ile cihazınızın persist klasörüne flashlayın.

Oyla:

ahmet24

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
mi8 se
Konular
0
arkadaşlar bende yazma ve silme sorunu veriyor cihaz unlocked olmasına rağmen, bunu nasıl düzeltebilirim?

Oyla:

Rüstem

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Mi5s plus
Konular
0
Başka bir cihazdan almak şart değil. Fastboot ROM içerisinden de alınıp flashlanabilir. (Denendi) Linkini vermiş olduğum MI 8 SE persist.img dosyasını twrp ile cihazınızın persist klasörüne flashlayın.
merhaba hocam bendede mi8 se var butun sensorleri devre disi kaldi bir arkadasa rom attirmistim ondan sonra oldu imcihaz icerisinde trwp var siz flashla filan demisiniz pek anlamadim size zahmet olmazsa hangi dosyayi trwp ile acip flaslama islemini nasil yapacagim hakkinda bilgi verirseniz sevinirim

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt