İnceleme xiaomi mi 8 PRO kullananlar buraya...

bullshit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail berk
Cihazım
xiaomi mi 8 pro
Konular
2
bende bi sıkıntı yok aksine iyileşti diyebilirim parmak izi okuma ama yinede yeni bi güncellemeyle düzeltirler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada apple ios 12 yi yayınladıktan sonra ortaya çıkan sorunları gidermek için 1 ay bile beklemeden güncelleme yayınladı.kaldıki cihazlar internete bağlanamıyo falandı kısacası merak etmeyin mutlaka çıkan sorunları ortadan kaldırmak için güncelleme yayınlarlar.

bullshit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail berk
Cihazım
xiaomi mi 8 pro
Konular
2
parmak izi ile ilgili durumu 2-3 gündür denedim ve sorunsuz çalışıyo arkadaşlar sadece biraz bastırmak gereği basınç sensörü de olduğu için o bölgede muhtemel o yüzden...

ogulcanozdogan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Mi 8 Pro
Meslek
Web Designer
Konular
13
Arkadaşlar sürekli GPS konusunda sıkıntı yaşıyorum. Çin romundayım ve google maps, whatsapp, ve benzeri uygulamalar konumumu bulamıyor. Bunun çözümü nedir?

spike

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
cem
Cihazım
mi 8
Konular
9
Bu xiaomi anlamış değilim;mi8 pro alalım dedik ekranda parmak izi yüztanıma 3 boyutlu filan;ama adamlar mi8 de 3400 olan pili keşke 3800-4000 mah olsun derken;pro modeline 3000 mah koymuş, gittim mi8 aldım.mi9 veya mi10 da heralde toparlarlar artık şu eksikleri.

bullshit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail berk
Cihazım
xiaomi mi 8 pro
Konular
2
kardeş ayarlar a gir sonra arama kısmına gps yaz ilk satırda LOCATİON yazıyo tıkla oraya sonra HIGH ACCURACY seç birde öyle bak bakalım nolcak.

bu arada bende az pilaharcasın diye ekran özelliklerin hd fhd qhd özelliklerini değiştirmek istiyorum ama bulamadım varmı bilgisi olan

ogulcanozdogan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Mi 8 Pro
Meslek
Web Designer
Konular
13
kardeş ayarlar a gir sonra arama kısmına gps yaz ilk satırda LOCATİON yazıyo tıkla oraya sonra HIGH ACCURACY seç birde öyle bak bakalım nolcak.

bu arada bende az pilaharcasın diye ekran özelliklerin hd fhd qhd özelliklerini değiştirmek istiyorum ama bulamadım varmı bilgisi olan
Zaten o seçili hocam.

bullshit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail berk
Cihazım
xiaomi mi 8 pro
Konular
2
arkadaşlar kolay gelsin ve hayırlı olsun diyelim GLOBAL ROM geldi dan çek edebilisiniz benim bl kilidini aktif etmeme 332 saat kaldı diyor sonra inşaallah yükleyeceğim bakalım...

tukaok

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahadır
Cihazım
mi 8 ee
Konular
0
global romu yuklemeye çalıştığımda "the system cannot find the file specified" şeklinde bir hata alıyorum. nedeni hakkında bilgisi olan var mı acaba?

gokhancicek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
gökhan çiçek
Cihazım
mi8 ud (pro)
Konular
0
Selam arkadaşlar varsayılan ayarlar aktif olan varmı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-12-01-23-36-13-314_com.android.phone.png
    Screenshot_2018-12-01-23-36-13-314_com.android.phone.png
    144,3 KB · Görüntüleme: 23

mustechnic

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
mi 8 pro
Konular
0
Selamlar bende mi 8 pro aldım , özellikle ekranda parmak izi ve çift hatlı olması benim için öncelik idi. Ancak yüz tanıma konusunu anlamış değilim. Bir süre araştırmama rağmen sonuçta bulamadım , bu cihazda 3D yüz tanıma var mı yok mu ? bölge değiştirerek yüz tanıma açtık eyvallah ama bu cihazda 2D dışında seçenek yok , bilgisi olan yada karşılaşan var mı ?

Üst Alt