Yardım Xiaomi Mi 8 Pil Değişimi_Tavsiye

wedoman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
5
Merhaba arkadaşlar, telefonum 1 ay sonra 2 senelik olacak. pilim tabiki ilk günkü gibi değil. bu sebepten dolayı pilimi değiştirme düşüncesindeyim. istanbulda ikamet ediyorum. cihazımı güvenle emanet edebileceğim bir yer aramaktayım, biraz titiz biriyim :) önerebileceğiniz bir yer var mıdır? internetteki araştırmalarım sonucu kadıköyde gsm iletişim adlı yeri buldum. 200 tl ye değişim yapıyorlar. düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi merakla bekler, iyi forumlar dilerim..

oguzhanbekci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan Bekc
Cihazım
Mi 8
Konular
16
Telefon 3400mah bataryayla geliyo deji batarya 3300 mah. Ben deji taktım en azından 1 sene garantili orjinal diye satılan çoğu üründen de gayet iyi. 10.2.2.0 android 9 sürümünde 7-7.5 saat ekran süresi alıyorum tavsiye ederim.

Oyla:

eubov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
öğretmen
Konular
1
Hayırlı olsun hocam nerede değiştirdiniz, bende yakınım tahtakaleye. Bir de ne kadara değiştirdiniz :)
Sağ olun hocam.Tahtakalede 'teknikmi' diye bir yer var.İnternette adresleri var . Değişim ücreti 130 lira. Ben memnun kaldım. 6 ay da garantisi var.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

wedoman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
5
Sağ olun hocam.Tahtakalede 'teknikmi' diye bir yer var.İnternette adresleri var . Değişim ücreti 130 lira. Ben memnun kaldım. 6 ay da garantisi var.

Çok teşekkür ederim hocam inceledim biraz memnuniyet oranı gerçekten fazla yalnız ücreti 150 tl olmuş problem değil 20 tl ama garantisi 3 ay olmuş :D yine de burada değiştirmeyi düşünüyorum. Sonuçta elektronik şans işi 1 ay sonra da bozulabilir 1 sene sonra da. Tekrardan tavsiyeniz için teşekkürler..

Oyla:

eubov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp
Cihazım
xiaomi mi 8
Meslek
öğretmen
Konular
1
Rica ederim hocam. Ben baktığımda da sitesinde 150 yazıyordu ama 130 a yaptılar.
İşçilikleri de gayet güzel. Eski bataryayı da geri veriyorlar. Şimdiden hayırlı olsun

Oyla:

wedoman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
5
Rica ederim hocam. Ben baktığımda da sitesinde 150 yazıyordu ama 130 a yaptılar.
İşçilikleri de gayet güzel. Eski bataryayı da geri veriyorlar. Şimdiden hayırlı olsun

Teşekkürler hocam :)

Oyla:
Üst Alt