Soru Xiaomi Mi 8 Nasıldır?

Michael De Santa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Safa Sonkur
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Merhabalar. Xiaomi telefon almak istiyorum. Aklımda ikinci el Xiaomi Mi 8 var. Bütçem pek yok ve güçlü ileriye dönük olmasınıda istiyorum. Xiaomi Mi 8 nasıldır? Başka önerilerini var mıdır?

Birde parmak izi okuyucusunu söküp Xiaomi Mi 8 Explorer Edition kapağı (şeffaf değil sadece parmak izi yuvası olmayan) takmak istiyorum sade bir görünüm için. Böyle bir şey mümkün müdür?

Michael De Santa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Safa Sonkur
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Birde bir telefonla karşılaştım WI-FI ve Bluetooth çalışmıyor, parmak izi okuyucusu sökülmüş. Bu ikisinin tamiri olur mu? Oluyorsa ortalama ne kadara olur?

Oyla:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
Oyla:

onurgsli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Hemşire
Konular
15
o telefona bayağı masraf edersiniz.

Oyla:

AhmetAyyildiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacı Ahmet
Cihazım
Note 8 pro
Konular
3
bir aydır kullanıyorum. normal mıuı rom kullanmadım. ama şarj konusunda pek tatmin etmiyor . oyun performansına gelirsek bilmiyorum bendeki cihazın biraz batarya kötü ondan da olabilir ama ısınıyor üzücü şahsen yüksek işlemci diye aldım note 8 prodan geçtim ısınma ona yakın resmen inşallah bataryadandr yakında değişirim ama ekrana takmıyorsanız note 9 pro sdn 720 ile aynı performansı alırsın

Oyla:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Ben 1 seneden fazladır kullanıyorum mi 8, global rom kullanıyorum ve çok çok memnunum. Ne ısınma, ne yavaşlama, ne donma, ne takılma...
Pil beni sabah 8 den akşam 8 e kadar rahat rahat götürüyor. Zamanında sıfır olarak 2500 tl ye almıştım 128 gb. Şimdi canı çıkana kadar kullanmak istiyorum. Uzun süre telefon değiştirmek istemiyorum. Bazen niyetleniyorum ama fiyatları görünce direk vazgeçiyorum.

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
mi8 kaça alacana göre iyidir
ben mix2 kullanıyorum halen iyi thh sürecim 8aydır devam ediyor o süreç erken sonuçlansa mi8 almayı düşünüyordum 2400 tl idi bi ara sonra herşey zamlandı kaldık ortadaşuan para iadesi çıksa ne alacam bende bilmiyorum...

Oyla:
Üst Alt