Yardım Xiaomi Mi 8 Mobil Veri, Şebeke Sorunu (Türk Telekom)

dragonite737

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Arkadaşlar merhaba, telefonu alalı yaklaşık 10 gün oldu bir problemim yoktu fakat dün kısa bir süre telefon çekmemeye ve sürekli şu sim etkinleştirme bildirimini panelde döndürüp durdu. Sim etkinleştirmeyi 3 defa denedim olmadı ama sorunsuz bir şekilde kullanabiliyordum cihazı. Bugün de ilginç bir şekilde internet paketim olduğu halde mobil veri çekmemeye başladı. Apn ayarlarıyla ilgili bir problem olduğunu düşünüp internetten baktığım şekilde tekrar yaptım ama mobil veriye bir türlü bağlanamıyordum. Bu arada mobil veri açıkken chrome, tarayıcı falan kullanabiliyorum ama Whatsapp, Instagram, Facebook vs gibi uygulamalara girince mobil veri kapalıymış gibi ağa bağlanılamadı hatası veriyor. Başta böyle bir problemim yoktu şimdi neden oldu bilmiyorum.
Miui Global Kararlı 10.2.3.0 sürümündeyim.
Acaba mobil veri ayarlarını en düzgün nasıl yapmalıyım bilgisi olan arkadaşlar arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Farketmez ki hocam bimcell de tt alt yapısını kullanıyor :)
ben de öyle sanıyordum ama bir farklılık var gibi. tt de 4.5 fena değildi.

Arkadaşlar bugün farklı forumlarda aynı soruna rastlayanları gördüm. Bazen 4g hiç çekmediğini söyleyenler olmuş. Genel sorun olabilir.

Oyla:
Üst Alt