Sohbet Xiaomi Mi 8 Lite

DeQuB

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
Mi 8 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Yaklaşık 1 haftadır 6/128 modelini kullanıyorum daha bi sorunla karşılaşmadım önceki cihazım iphone 6s di açık ara bi hız farklı var arada fakat kamerası 6s den sonra gerçekten çok kötü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yaklaşık 1 haftadır 6/128 modelini kullanıyorum daha bi sorunla karşılaşmadım önceki cihazım iphone 6s di açık ara bi hız farklı var arada fakat kamerası 6s den sonra gerçekten çok kötü
6s 2015 telefonu olmasına rağmen özellikle video kayıt olarak ciddi anlamda kalite farkı var mi 8 lite ın 4k çekim özelliğine güvenmeyin yani ön kamerası yeterli fakat arka kamera gerçekten kötü kamerası dışında bu fiyata alınabilecek 4/4 lük cihaz diyebilirim

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

6s 2015 telefonu olmasına rağmen özellikle video kayıt olarak ciddi anlamda kalite farkı var mi 8 lite ın 4k çekim özelliğine güvenmeyin yani ön kamerası yeterli fakat arka kamera gerçekten kötü kamerası dışında bu fiyata alınabilecek 4/4 lük cihaz diyebilirim
Aynen hocam sana katılıyorum 4k çift kamera falan hepsi fasa fiso dedğiniz gibi 6s 7 kameralarınla baya bi farkı var yani özelliklerine kanmayın ama onun haricinde gerçekten güzel cihaz fiyatına göre süper!

Fthdgn006

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
1
YouTube hariç nereden video izlersen kalite çok kötü 1080p de bile çok kötü. Diğer telfonlarimda böyle birşey olmuyordu. Sizce yazılımla alakalı birşey midir?

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
YouTube hariç nereden video izlersen kalite çok kötü 1080p de bile çok kötü. Diğer telfonlarimda böyle birşey olmuyordu. Sizce yazılımla alakalı birşey midir?
Bende öyle bi sorun yok hocam romla alakalı olabilir

Jacki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi8 Lite
Konular
3
Valla hocam o halde format atmayı deneyin belki düzelir
Hocam telefonu hanği site den aldın buraya güvenebilirmiyiz aldın yer bilği verebilirsen iyi olur

Hakan Ali Hasan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
15
Hocam telefonu hanği site den aldın buraya güvenebilirmiyiz aldın yer bilği verebilirsen iyi olur
Hocam ben yunanistanda yaşıyorum buradan internet üzerinden global rom garantili aldım 220 evro civarı kaskosuyla camıyla kılıfıyla derken 250ye çıktı

Üst Alt