Rehber Xiaomi Mi 8 Lite Twrp 3.2.3-0212 Otomatik Yükleme Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muaddib1789

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hdndn
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
9
Twrp Tamamı çince. Hiç bir şey yapamıyorum maalesef. Bunun ingilizce olanı yok mu?

RezzNar

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
-
Konular
8
Bu konudaki Twrp yüklü olandan daha güncel olduğu için cihazı Wipe & Format Data yapıp Global Rom'u tekrar yükledim ve üstadımızın vermiş olduğu Twrp yi tekrar kurdum cihaz kendini 2 kez yeniden başlattıktan sonra Twrp ekranına geliyor buraya kadar sorun yok gayet güzel işlemleri yapıyor, hata vs. yok ancak Twrp den System'i yeniden başlatınca cihaz açılıyor ancak geri Recovery de işim olduğu zaman Twrp ye girmek istediğim de cihaz Stock Recovery'e geri dönüyor yaptığım işlemde bir hatamı var yoksa tek seferlikmi kuruluyor Mi8 Lite modellerinde böylemi çözemedim bilen bir arkadaş açıklayabilirse sevinirim. Antivirüs mü engelliyor diye devre dışı bıraktım ama aynı.

By.TRabZonLu™ yardımcı olabilir iseniz çok sevinirim hocam.

Son düzenleme:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Bu konudaki Twrp yüklü olandan daha güncel olduğu için cihazı Wipe & Format Data yapıp Global Rom'u tekrar yükledim ve üstadımızın vermiş olduğu Twrp yi tekrar kurdum cihaz kendini 2 kez yeniden başlattıktan sonra Twrp ekranına geliyor buraya kadar sorun yok gayet güzel işlemleri yapıyor, hata vs. yok ancak Twrp den System'i yeniden başlatınca cihaz açılıyor ancak geri Recovery de işim olduğu zaman Twrp ye girmek istediğim de cihaz Stock Recovery'e geri dönüyor yaptığım işlemde bir hatamı var yoksa tek seferlikmi kuruluyor Mi8 Lite modellerinde böylemi çözemedim bilen bir arkadaş açıklayabilirse sevinirim. Antivirüs mü engelliyor diye devre dışı bıraktım ama aynı.

By.TRabZonLu™ yardımcı olabilir iseniz çok sevinirim hocam.
Kalıcı twrp için magisk ya da Custom rom kurmalisiniz

mksivridemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Kaan
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
3
arkadaşlar ilk twrp deneyimimdi twp yüklendi fakat ekranda çince bir giriş ekranı var dokunmatik çalışmıyor. ne yapmam gerekiyor?

Erkaon12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Mi8lte,note9pro
Meslek
Mühendis
Konular
3
hocam olmuyor device bulunamadı diyor

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
hocam olmuyor device bulunamadı diyor
bağlantıda sorun var driverları eksiksiz yükleyin farklı bir usb girişinde deneyin. cihazı fastboot moduna alın (cihazı kapatın ses kısma ve power tuşuna basın)

Erkaon12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Mi8lte,note9pro
Meslek
Mühendis
Konular
3
yaptım bu defa da yazma hatalı dedi hocam dediklerinize ve rehberde anlatılanlara harfiyle uyuyorum usb portu değişince telefonda bi kıpırdmaa oldu hatta bir ara twrp yazısı logosu gözüktü sonra kendi kendine titremeye başladı sebebi nedir ekran gelmiyor ama telefon deli gibi tiriyor bende korktum kapattım :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca eğer bilginiz varsa miui hesabıma girmeme rağmen mi forum uygulamasına erişemiyorum hesap bilgileri alınamadı diyor

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
yaptım bu defa da yazma hatalı dedi hocam dediklerinize ve rehberde anlatılanlara harfiyle uyuyorum usb portu değişince telefonda bi kıpırdmaa oldu hatta bir ara twrp yazısı logosu gözüktü sonra kendi kendine titremeye başladı sebebi nedir ekran gelmiyor ama telefon deli gibi tiriyor bende korktum kapattım :(
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca eğer bilginiz varsa miui hesabıma girmeme rağmen mi forum uygulamasına erişemiyorum hesap bilgileri alınamadı diyor
Yeni Twrp ile deneyın Recovery - Xiaomi Mi 8 Lite - Twrp 3.3.1-1002 Tek Tuş Yükleme Aracı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt