Yardım xiaomi mi 8 lite format sonrasi sifre sorma cözümü

Direncsag

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Direnç
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
1111111
Telefon Modeli
Mi
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar iki günden beri bu sorun la uğraşıyorum telefoncuya bile götürdüm çözemedi bende kendi başıma uğraşak çözümü buldum öncelik le şunu belirteyim yaparken bu video kaydı yapamadım oyuzden videosuz elimden geldiğince açıklamaya calişacagim umarım yardım ci olur... 1. Telefonumuza apex i kurmamız gerekiyor ...apex kurulumu için format ekranın da wifi bağla yerinden herhangi bir şey yazıp üstüne basılı tutuyoruz ve mesaj gönder diyoruz mesajlar açılıyor ordan yazıp yolluyoruz (sim kartı takılı olmalı) YouTube linki açılınca sağ üstten profil sekmesine basıp gizlilik yada onun altındaki ni seçip xiamio wep tarayıcısı açılıyor ordan apex i indiriyoruz... Apex kurulduktan sonra cihazın ayarlar kısmından ekran sifremizi değiştirip format atıyoruz ve sorun çözülüyor... İsteyene daha detaylı anlatirim yüzde yüz çözüm sağa sola para kaptırmayin ben elimden geldiğince yardım ci olurum ve cozeriz

55_sms

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
mi8 lite
Konular
9
Hocam bu apexi şimdi kursak, format anında bu programa ulaşamazmıyız. İlla format ederken mi kurmak lazım. Birde ekran şifresini unuttuğumuz damı geçerli bu çözüm

Oyla:

Direncsag

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Direnç
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
2
Hocam bu apexi şimdi kursak, format anında bu programa ulaşamazmıyız. İlla format ederken mi kurmak lazım.
Maalesef çünkü format halinde herşey siliniyor zaten son aşamada genelde takılıp kalıyoruz oyuzden bı anlaminin olacağını zannetmiyorum ama yanlış bir bilgide vermek istemem tabi

Oyla:

MiuiEmre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
18
Arkadaşlar iki günden beri bu sorun la uğraşıyorum telefoncuya bile götürdüm çözemedi bende kendi başıma uğraşak çözümü buldum öncelik le şunu belirteyim yaparken bu video kaydı yapamadım oyuzden videosuz elimden geldiğince açıklamaya calişacagim umarım yardım ci olur... 1. Telefonumuza apex i kurmamız gerekiyor ...apex kurulumu için format ekranın da wifi bağla yerinden herhangi bir şey yazıp üstüne basılı tutuyoruz ve mesaj gönder diyoruz mesajlar açılıyor ordan yazıp yolluyoruz (sim kartı takılı olmalı) YouTube linki açılınca sağ üstten profil sekmesine basıp gizlilik yada onun altındaki ni seçip xiamio wep tarayıcısı açılıyor ordan apex i indiriyoruz... Apex kurulduktan sonra cihazın ayarlar kısmından ekran sifremizi değiştirip format atıyoruz ve sorun çözülüyor... İsteyene daha detaylı anlatirim yüzde yüz çözüm sağa sola para kaptırmayin ben elimden geldiğince yardım ci olurum ve cozeriz
hocam Apex den kastınız oyun mu? eğer öyleyse daha çıkmadı o yazılımlar telefona zarar veriyor

Oyla:

dihkan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
aka
Cihazım
mi8
Konular
0
telefonu internete bağlamadan devam edin sonra ayarlayın

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
sizin dedigini google hesap sifresi hocam kisacasi Frp lock onu asmanin bir cok yolu var wifi yazmali yere direkt chrome yazarakta chrome a girip ayarlarlar yazip telefonun ayarlarina girip miui surumune pes pese tiklayarak gelistirici secenekleri acmaniz lazim ordan gelistirici ayarlara gidip Oem kilit aktif ederseniz Google hesap sifresi ortadan kalkar telefonu yeniden baslatip actiginizda sifre kalkmis oluyor zaten

Oyla:
Üst Alt