Soru Xiaomi mi 8 lite ekran ve garanti evofone

Vigorus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
26
Öncelikle merhaba kardeşlerim benim telefonum ıps ekran bi panelle sahip önceden var mıydı bilmiyorum ama geçenlerde gözüme çarptı ekranın gri bir sayfaya gelince önceden beyaz olan yerler hafif bir şekilde gri bir arka planda hafif pembe bir şekilde gözüküyor mesela ap nin arama tuşu gri bir ekranda wp olmadığım halde gözüküyor silik bir şekilde ve git gide artıyor çok rahatsız etmiyor ama arttıkça şüphelendim size sormak istedim telefonum türkiye garantili evofone tarafından sizce garantiye gondermelimiyim gönderir isem ekranı degistiriler mi not telefonda darbe çizik filan yok.

fknsyrk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
değişiyor
Konular
6
Öncelikle merhaba kardeşlerim benim telefonum ıps ekran bi panelle sahip önceden var mıydı bilmiyorum ama geçenlerde gözüme çarptı ekranın gri bir sayfaya gelince önceden beyaz olan yerler hafif bir şekilde gri bir arka planda hafif pembe bir şekilde gözüküyor mesela ap nin arama tuşu gri bir ekranda wp olmadığım halde gözüküyor silik bir şekilde ve git gide artıyor çok rahatsız etmiyor ama arttıkça şüphelendim size sormak istedim telefonum türkiye garantili evofone tarafından sizce garantiye gondermelimiyim gönderir isem ekranı degistiriler mi not telefonda darbe çizik filan yok.

selamun aleyküm sorunun hayalet ekran benim eskı not8 imde olmustu garantısı olmadıgı için çıkma ekran takarak yenilemiştim garantiye gönder yuksek ihtimalle garanti kapsamındadır =)

Oyla:

Vigorus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
26
Beyler bugun garantiye yolladım umarım ekranı degiştirirler ilk hayalet ekran mi 8 lite olabilir mi acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

selamun aleyküm sorunun hayalet ekran benim eskı not8 imde olmustu garantısı olmadıgı için çıkma ekran takarak yenilemiştim garantiye gönder yuksek ihtimalle garanti kapsamındadır =)
Aleykum selam kardesim bugun yolladım garantiye bu hayalet ekran neden oluyor ?

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Dostum hayalet ekran her türlü garantide ücretsiz değişimdir, kafanı sıkma. Panelden ötürü çıkar. Merak etme, masraf çıkmayacak :)

Oyla:

Vigorus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
26
Dostum hayalet ekran her türlü garantide ücretsiz değişimdir, kafanı sıkma. Panelden ötürü çıkar. Merak etme, masraf çıkmayacak :)
Işık altına belli olmuyor umarım telefonsuz kalmama değer birsey yok diyip yollamazlar sadece panelimi degistirirler komple ekran mı takarlar sizce

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Işık altına belli olmuyor umarım telefonsuz kalmama değer birsey yok diyip yollamazlar sadece panelimi degistirirler komple ekran mı takarlar sizce
Ekran değişimi olur hocam.

Oyla:

Vigorus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi mi 8 lit
Konular
26
Kardeşim bilgi için teşekkür ederim bugün garantiden aradılar ekran ve batarya degişimi yapılmış kargoya verilicek ekranda cizik veyahut darbe yoksa degiştiriyolar ben sorun çıkar zannettim ama çıkmadı.

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Kardeşim bilgi için teşekkür ederim bugün garantiden aradılar ekran ve batarya degişimi yapılmış kargoya verilicek ekranda cizik veyahut darbe yoksa degiştiriyolar ben sorun çıkar zannettim ama çıkmadı.
Geçmiş olsun hocam.

Oyla:
Üst Alt