Rom Xiaomi mi 8 için en iyi rom

Betaebeninamı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Esrarengiz
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Merhaba dostlarım. Xiaomi mi 8 için pil süresi stabilite ve performans anlamında iyi bir rom önerebilirmisiniz. Teşeklürler (MiRoom şuanda kurulu)

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Ben miui 9.6.7.0 a dondum 9 saat ekran suresi aliyorum ve stabilite olarak cok iyi tavsiye ederim

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
Pil içinde rakam göstergesi var mı, varsa akşam geçerim :)
Pil yüzdesi yok ama sorun olacak bişey degil bildirim panelini asagi indirince gosteriyor zaten eksiklik olarak dark mode yok bide always on display in temalari yok onun haricinde miui 11 den çokta bir fark yok yani

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Pil yüzdesi yok ama sorun olacak bişey degil bildirim panelini asagi indirince gosteriyor zaten eksiklik olarak dark mode yok bide always on display in temalari yok onun haricinde miui 11 den çokta bir fark yok yani
Haklısınız, 8 9 saat ekran süresi verdikten sonra, yüzdeyi göstermese bile olur :)

burakdundar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak Dündar
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Telefon tamiri
Konular
5
Ben miui 9.6.7.0 a dondum 9 saat ekran suresi aliyorum ve stabilite olarak cok iyi tavsiye ederim
hocam sosyal medyada gezerken çok hızlı mı kayıyor ekran ve de WhatsApp ses kaydı atarken cızırtılı geliyor mu

Alier411

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
3
hocam sosyal medyada gezerken çok hızlı mı kayıyor ekran ve de WhatsApp ses kaydı atarken cızırtılı geliyor mu
Merhaba hocam hizli kayma dediğiniz nedir tam anlamadim ama bazen telefon calinca ve kilit ekranı acip kapatinca çıkan o ses bendede bazen cizirtili çıkıyor hoparlör patlak gibi ama yazilimsal bi sorun o donanimsal degil bendede arada sırada oluyor 9.6.7.0 kullanıyordum 9.5.13.0 a dusurdum cizirti sesi bu sürümdede var miui 9 da var bu sorun ama cok nadir oluyor bende

burakdundar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak Dündar
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Telefon tamiri
Konular
5
Merhaba hocam hizli kayma dediğiniz nedir tam anlamadim ama bazen telefon calinca ve kilit ekranı acip kapatinca çıkan o ses bendede bazen cizirtili çıkıyor hoparlör patlak gibi ama yazilimsal bi sorun o donanimsal degil bendede arada sırada oluyor 9.6.7.0 kullanıyordum 9.5.13.0 a dusurdum cizirti sesi bu sürümdede var miui 9 da var bu sorun ama cok nadir oluyor bende
yani demem o ki miui 9da pek akıcı değil hocam hele hele Facebook ta az kaydırıyorsun çok kayıyor ekran. 2-3 gönderi birden geçiyor

Üst Alt