Yardım Xiaomi mi 8 fastboot ile rom

Sekot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Videographer
Konular
6
herkese merhaba bl kilidini açıyorum ve global 9.5.13 stable rom kuracagım fastboot ile yani miflash ile bu 3 seçenek olayı aklımı cok karıştırdı.. imei uçabilir ve cihaz tekrar kilitlenebilir bu seçeneklerden hangisi hem imei uçurmaz hemde bl kilidini tekrar kapatmaz clean all - save user data - clean all and lock ve ayrıca yanındada flash all bat yazıyo burda yapmam gereken seçenek nedir bu konu hakkında kesin bir bilgi forumda dahi bulamadım biri farklı biri farklı diyor bu riskli bi olay kesin seçenek hangisi ise onu öğrenmek istiyorum kesin cevap yani.. yardımcı olma şansınız varmı acaba ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yokmu yardım edebilecek biri Zenex hocam ??

Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
clean all : tüm dosyalarınızı siler, temiz kurulum yapmış olursunuz.
save user data : dosyaları silmez yeni sürümü kurar. Ancak uyumsuz dosyalar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz.
clean all and lock : Tüm dosyaları siler ve bootloader kilitler. Her hangi bir sorunda cihazınız çöp olur, mümkün olduğuna kullanmamaya çalışın.

Oyla:

Sekot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Videographer
Konular
6
clean all : tüm dosyalarınızı siler, temiz kurulum yapmış olursunuz.
save user data : dosyaları silmez yeni sürümü kurar. Ancak uyumsuz dosyalar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz.
clean all and lock : Tüm dosyaları siler ve bootloader kilitler. Her hangi bir sorunda cihazınız çöp olur, mümkün olduğuna kullanmamaya çalışın.
teşekkür ederim hocam peki bu seçeneklerin yanında başka bi seçeneklerde var flass all bat onlar ne oluyor ?

Oyla:

Sekot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Videographer
Konular
6
anladım forumdakı eski mi flash sürümüyle denicem o zaman flash all yaptığımda sorun olmıcaktır umarım zenez hocam böyle önerdi o bilir işini :)

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
anladım forumdakı eski mi flash sürümüyle denicem o zaman flash all yaptığımda sorun olmıcaktır umarım zenez hocam böyle önerdi o bilir işini :)
Aynen hocam Zenex 64 bit dışında Mi Flash kullanılmasını kesinlikle önermiyor ki ne o ne de bizler diğer sürümleri kullanmıyoruz. Tavsiyem siz de kullanmayın :)

Oyla:
Üst Alt