Haber Xiaomi Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 Pro, Mi 8 SE MIUI 12.5 güncellemesi Çıktı

Redrinqman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrullah
Cihazım
Mi 8
Konular
10
E tabi öyle globale daha gelmez deneyimlemek için iyidir

Eminde

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Mi 8 se
Konular
20
Yeni yükledim mi 8 SE de önce şebeke gitti modem dosyası ile hallettim konusu var forumda tek sıkıntı arka portre modu yeşil ekran akıcılık animasyonlar yeni sesler falan çok hoş olmuş

zack06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
2
Yeni yükledim mi 8 SE de önce şebeke gitti modem dosyası ile hallettim konusu var forumda tek sıkıntı arka portre modu yeşil ekran akıcılık animasyonlar yeni sesler falan çok hoş olmuş
Şebeke sorununu gideren yama ile düzelmişti en son yeşil ekran demek ki bunda bir işe yaramıyor. Umarım en kısa zamanda işten anlayan arkadaşlar portre modunu düzeltirler. Magisk diye bir program var her şey yapılıyor diye biliyorum belki birisi düzeltir oluyorsa

zack06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Bilgisayar
Konular
2
Güncellemeyi 12.02 üzerine sorunsuz bir şekilde yükledi. Şimdilik güzel gibi duruyor . Özellikle animasyonlar güzel hava katmış. Arkadaşında da dediği gibi arka kamera portre yeşil onun dışında şimdilik bir sorun görünmüyor.
Şebeke sorununu gideren yama ile düzelmişti en son yeşil ekran demek ki bunda bir işe yaramıyor. Umarım en kısa zamanda işten anlayan arkadaşlar portre modunu düzeltirler. Magisk diye bir program var her şey yapılıyor diye biliyorum belki birisi düzeltir oluyorsa

Asil066

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
0
Bende xiaomi eu 10.01 stabil rom var şuan 10.3 indiriyorum güncelleyiciyle yapsam olurmu acaba pek anlamıyorum yardımcı olurmusunuz

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Bende xiaomi eu 10.01 stabil rom var şuan 10.3 indiriyorum güncelleyiciyle yapsam olurmu acaba pek anlamıyorum yardımcı olurmusunuz
EU resmi sitesinden romu indirip twrp den yüklemeniz lazım. Güncelleyici üzerinden baya sıkıntılar oluyor. Romu yükledikten sonra wipe cache yapıp sonrasında reboot/system yapın.

Üst Alt