Yardım Xiaomi mi 8 ekran sorunu

bybudeer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kıvanç
Cihazım
s4
Konular
1
Arkadaşlar ekranda patlama sorunu olan var mı ??Son kararlı sürümü yüklendikten sonra bu sorun ile karşılaşmaya başladım .
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

sereftsn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şeref
Cihazım
mi 8
Konular
2
Valla format atıp yolladılar işte can sıkıcı durum , siz bir sonuç alırsanız bilgi verirseniz çok sevinirim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aklıma gelen herşeyi deniyorum format atınca düzeliyor tamam yazılımla alakalı diyorum sonra yine başa dönüyoruz donanım diyorum

Oyla:

bybudeer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kıvanç
Cihazım
s4
Konular
1
Şöyle bir haber var cihaz sogudukca bu sorunu yaşayanlar arkadaşlar bizim cihazlarada muhtemelen soğuga karşi direncsiz ekranlar mevcut.
Açıkçası bir sonra ki kararlı sürümü beklesem mi diye düşünüyorum gerçekten böyle bir hatayı yazılımsal olarak düzeltme şansları olabilir mi acaba ?

Oyla:

sereftsn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şeref
Cihazım
mi 8
Konular
2
Açıkçası bir sonra ki kararlı sürümü beklesem mi diye düşünüyorum gerçekten böyle bir hatayı yazılımsal olarak düzeltme şansları olabilir mi acaba ?

Otomatik parlaklığı devre dışı bıraktım belli bir parlaklığın üzerinde kullanıyorum şimdilik sorun yaşamadım. Brick işini çözen Enver beye mesaj attım ondan cevap bekliyorum sizlerden İstanbul da olan var mı belki daha kisa sürede ulaşabiliriz

Oyla:

bybudeer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kıvanç
Cihazım
s4
Konular
1
Otomatik parlaklığı devre dışı bıraktım belli bir parlaklığın üzerinde kullanıyorum şimdilik sorun yaşamadım. Brick işini çözen Enver beye mesaj attım ondan cevap bekliyorum sizlerden İstanbul da olan var mı belki daha kisa sürede ulaşabiliriz
Ben edirnedeyim bende otomatik parlaklığı kaldırıp deneyeceğim Enver bey cevap verince paylaşırsanız çok sevinirim

Oyla:

sereftsn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
şeref
Cihazım
mi 8
Konular
2
Ben edirnedeyim bende otomatik parlaklığı kaldırıp deneyeceğim Enver bey cevap verince paylaşırsanız çok sevinirim

Hocam hem duvar kağıdı hem kilit ekranı resmini değiştirip dener misiniz ben özel efektler kısmından telefonu İlk aldığımda ki resmi seçtim şuan otomatik parlaklığı açtım sabahtan buyana yapmadı hiç sizde dener misiniz

Oyla:

bybudeer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kıvanç
Cihazım
s4
Konular
1
ben yine telefonu 2. sefer ritzy e garantiye gönderdim bakalım sonuçlar nasıl olacak

Oyla:

emresycn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre Soycan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
TCDD Tekniker
Konular
13
Kilit ekranında AOD özelliğini aktif edip öyle kapalı kalmasını dener misiniz ? Belki bunu yapmasını engelleyebilir ?

Oyla:

bybudeer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kıvanç
Cihazım
s4
Konular
1
merhaba arkadaşlar , telefonum hala garantide ama forumu kontrol ederken çin romunun çıkan stabil versiyonunda ekran parlaması hakkında bir güncelleştirme geldiğini gördüm konuyu Çin Romu bölümünden inceleyip aklınıza yatarsa kurup deneyebilirsiniz . deneyen olursa bilgi verirse sevinirim .

Oyla:
Üst Alt