Yardım Xiaomi mi 8 Bluetooth sorunu

qkavlak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökçen
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
2
Xiaomi mi 8 telefona sahibim global sürüm 10.0.3 yüklü. Yardım istediğim konu telefonumda ön bellek temizle dediğimde yani tüm uygulamaları kapat butonuna dokunduğumda bütün önceden açılmış uygulamaları kapatıyor fakat gear sport saatim var onun bluetooth bağlantısını da kesiyor. Bunu istisna ekleyebileceğim ya da bluetooth bağlantısını ön bellek temizlemenin dışında tutabileceğimiz bir ayar var mı ?

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Xiaomi mi 8 telefona sahibim global sürüm 10.0.3 yüklü. Yardım istediğim konu telefonumda ön bellek temizle dediğimde yani tüm uygulamaları kapat butonuna dokunduğumda bütün önceden açılmış uygulamaları kapatıyor fakat gear sport saatim var onun bluetooth bağlantısını da kesiyor. Bunu istisna ekleyebileceğim ya da bluetooth bağlantısını ön bellek temizlemenin dışında tutabileceğimiz bir ayar var mı ?

Aslında kapattığı bluetooth değil. Muhtemelen bluetooth üzerinden eşleştirdiğiniz saate ilişkin uugulamayı kapatıyor. Uygulamaları kapat dediğinizde bakarsanız bluetooth bağlntısının aktif olduğunu görebilirsiniz.

Kısacası siz önbelleği temizlediğinizde istisna ekleyeceğiniz şey bluetooth değil gear sport saatinizin uygulması olmalı diye düşünüyorum.

Oyla:
Üst Alt