Yardım Xiaomi mi 8 açılmıyor

fthcnbnlgl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
4
Dün telefonu şarja takmıştım 50-60 civarı çektim biraz kullandım ve ekranı kapattım daha sonra telefon açılmadı acaba kendi kendine kapandı mı dedim basılı tutuyorum açılmıyor, hard reset denedim o tuş kombinasyonu da çalışmadı. Üstelik şarja taktığımda ışık da yanmıyor ve bilgisayara takınca da tanımadı. Ne yapmam lazım sorun nedir, yardım edebilir misiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Sorun ankartta veya bataryada olabilir yazılımsal olduğunu düşünmüyorum

vozroo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
vozro
Cihazım
İPHONE ve poco
Konular
6
cihazdan ses yok bataryasını çıkarıp takarsan düzelme ihtimali büyük.

Leadicx

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Redmi9
Konular
0
Dün telefonu şarja takmıştım 50-60 civarı çektim biraz kullandım ve ekranı kapattım daha sonra telefon açılmadı acaba kendi kendine kapandı mı dedim basılı tutuyorum açılmıyor, hard reset denedim o tuş kombinasyonu da çalışmadı. Üstelik şarja taktığımda ışık da yanmıyor ve bilgisayara takınca da tanımadı. Ne yapmam lazım sorun nedir, yardım edebilir misiniz?
Birebir aynı soruna sahibim. KESİNLİKLE SORUN ANAKART KAYNAKLI DEĞİLDİR. Aynı dertten muzdaribim ve sorun anakart olsaydı hiç açılmazdı. Arkadaşın cihazı da eminim ara ara açılıp kapanacaktır. Şuan bana olduğu gibi. Bazen açılıyor 1 saat gidiyor bazen arkadaşınki gibi açılmıyor hard reset tuş kombinasyonu da işe yaramıyor. Bilgili arkadaşlar bizi aydınlatırsa seviniriz

Moderatör tarafında düzenlendi:

aliemrer4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Emre
Cihazım
POCO M3
Konular
1
Sorunu çözdünüz mü aynı durumu benim de başıma geldi

vermillion

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Koray
Cihazım
mi a2
Konular
0
mi a2 telefonumda da benzer durumu yaşadım şarjdan sonra. Ben tuş kombinasyonları ile girebiliyorum ama wipe data diyince onay verdikten sonra takılıp kalıyor. Sadece
"wipind data..
formatting / data ..."
kısmı kalıyor. Çok uzun süre de bekledim ama olmadı kaldı böyle. Rom yüklemeyi de denedim orada da hata verdi. çöp mü oldu şimdi bu telefon?

odunuzz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nurullah
Cihazım
mi5
Konular
0
Açılmama pil kaynaklı oluyor genelde bazen sadece şarja takılı iken telefon açılıyor bazende hiç açılmıyor. Yazılımsal bir açılmama varsa edl modundan stock rom atarsınız zaten bunların ikisi de çözmez ise anakartta problem olabilir.

Üst Alt