Yardım Xiaomi Mi 6 Wifi ve Sim problemi

Oguz61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
oguz
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
Arkadaşlar merhabalar herkese

Mi 6 telefonumda yaklasık 3 ay önce bir anda sim card okumamaya ve wifi acılmamaya basladı. Bu yüzden telefonumda 3 kere sim ve wifi entegreleri değişti . Her seferinde telefon ilk birkac gün calışıp tekrar eski haline geri döndü. Tamirci arkadaşlar da yapamayacaklarına kanaat getirdiler. Aranızda yardımcı olabilecek varsa sevaba vesile olalım Ramazanda :D..

olay aslında tam olarak :
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

1. telefon nadiren wi fi acıp sim i tanıyor (pin soruyor) ama arama yapılamıyor ya da internete mobil ag uzerinden ulaşılamıyor.
2. telefonuma ben hic root atmadım global rom du su an acılırken unlocked yazısı var .
3.telefonda imei ile alakalı görmezlik yok . sim i hiç tanımıyorken bile *#06# yaptıgımda imei ler çıkıyor.
4. telefon bu bozukluk durumunda iken ısınıyor ve ciddi pil tüketiyor.

Bu forum olaylarında hem yeniyim hem pek bilgim yok bilmeden bir yanlışımız olursa affola
Saygılarımla

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Arkadaşlar merhabalar herkese

Mi 6 telefonumda yaklasık 3 ay önce bir anda sim card okumamaya ve wifi acılmamaya basladı. Bu yüzden telefonumda 3 kere sim ve wifi entegreleri değişti . Her seferinde telefon ilk birkac gün calışıp tekrar eski haline geri döndü. Tamirci arkadaşlar da yapamayacaklarına kanaat getirdiler. Aranızda yardımcı olabilecek varsa sevaba vesile olalım Ramazanda :D..

1. telefon nadiren wi fi acıp sim i tanıyor (pin soruyor) ama arama yapılamıyor ya da internete mobil ag uzerinden ulaşılamıyor.
2. telefonuma ben hic root atmadım global rom du su an acılırken unlocked yazısı var .
3.telefonda imei ile alakalı görmezlik yok . sim i hiç tanımıyorken bile *#06# yaptıgımda imei ler çıkıyor.
4. telefon bu bozukluk durumunda iken ısınıyor ve ciddi pil tüketiyor.

Bu forum olaylarında hem yeniyim hem pek bilgim yok bilmeden bir yanlışımız olursa affola
Saygılarımla
Hocam anakart genel olarak sıkıntılı gibi tavsiyem anakart değiştirmeniz 3 defa entegre değişmiş,ısınıyor pil tüketiyor diyorsunuz

Oyla:

Oguz61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
oguz
Cihazım
xiaomi mi6
Konular
1
ilginize tesekkür ederim öncelikle.
Nerde yaptırabilirim ,malum benim tamircinin aklına gelmedi anakart olayı. Çözüm konusunda tekrar ona güvensem mi bilemedim .

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
ilginize tesekkür ederim öncelikle.
Nerde yaptırabilirim ,malum benim tamircinin aklına gelmedi anakart olayı. Çözüm konusunda tekrar ona güvensem mi bilemedim .
Hocam şu süreçte bu işi yaptırmak pek mümkün değil.

Oyla:
Üst Alt