Recovery Xiaomi Mi 6 - Twrp 3.4.0-0 Tek Tuş Yükleme Aracı (Alternatif Twrp eklendi)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Twrp açılışına şifre nasıl konur sonuçta biri cihazı ele geçirdi twrp ye girip sıfırlar

neoptolemos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
mi6
Konular
3
Merhaba,
Konuda yazanları harfiyen uyguluyorum, driverları kurdum, telefonu hata ayıklama modu açık şekilde bağladım, ekranda çıkan uyarıya daima güven şeklinde onayladım, program telefonu yeniden başlatıp fastboot a alıyor, cihaza twrp yazılıyor diyor ama daha ileriye gitmiyor. Defalarca denedim, uygulamayı yeniden başlattım, bilgisayarı yeniden başlattım, laptopta aynı işlemleri denedim, masaüstünde denedim ama bir türlü yapamadım :(

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Merhaba,
Konuda yazanları harfiyen uyguluyorum, driverları kurdum, telefonu hata ayıklama modu açık şekilde bağladım, ekranda çıkan uyarıya daima güven şeklinde onayladım, program telefonu yeniden başlatıp fastboot a alıyor, cihaza twrp yazılıyor diyor ama daha ileriye gitmiyor. Defalarca denedim, uygulamayı yeniden başlattım, bilgisayarı yeniden başlattım, laptopta aynı işlemleri denedim, masaüstünde denedim ama bir türlü yapamadım :(
Manuel yüklemeyi deneyin hocam.

neoptolemos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
mi6
Konular
3
Manuel yüklemeyi deneyin hocam.
Yok hocam olmuyor, adb komutunu yazdıktan sonra cihaza yazmıyor, sanırım cihaz partition larında bir problem var.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Yok hocam olmuyor, adb komutunu yazdıktan sonra cihaza yazmıyor, sanırım cihaz partition larında bir problem var.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam twrp nin ismini recovery olarak değiştirin adb komutunu açtığınız dosyaya kopyalayın fastboot konutuna
Fastboot flash recovery recovery.img
Yazın öyle deneyin.

neoptolemos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
mi6
Konular
3
Hocam twrp nin ismini recovery olarak değiştirin adb komutunu açtığınız dosyaya kopyalayın fastboot konutuna
Fastboot flash recovery recovery.img
Yazın öyle deneyin.
Denedim hocam, öyle de denedim, yine olmadı. Forumdan bir arkadaş team viewer ile bağlanıp epey bir uğraştı, sonunda bir sorun var dedi. Hiç karşılaşmadım böyle bir sorunla dedi. Bir problem var ama çözemiyoruz.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Bootloader kilidiniz açık mı?
Denedim hocam, öyle de denedim, yine olmadı. Forumdan bir arkadaş team viewer ile bağlanıp epey bir uğraştı, sonunda bir sorun var dedi. Hiç karşılaşmadım böyle bir sorunla dedi. Bir problem var ama çözemiyoruz.

neoptolemos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
mi6
Konular
3
Bana yardımcı olabilecek kimse yokmu arkadaşlar?
Her şeyi yapmama rağmen telefonuma bir türlü recovery yükleyemedim, ücret bile ödemeye hazırım.

Üst Alt