Yardım Xiaomi mi 6 telefonum açılmıyor.

cem.ctnky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
mi 6
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
bilmiyorum
Telefon Modeli
xiaomi mi 6
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Bu gece her zaman yaptığım şeylerin aynısını yaparken telefon birden bire kapandı, üzerinde şarj simgesi çıktı. Sonrasında ise telefon sürekli olarak kendini kapatıp açmaya başladı ve halende devam ediyor bunu durduramıyorum. Bunu yaptıkça da telefonun arkası ısınıyor ve telefon her açılmaya çalıştığında kasadan ses geliyor. Sorunu ne olabilir ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz elim kolum bağlandı bir şey de yapamıyorum.

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
hocam önce fasboot moda alın cihazı. kapandığı sırada ses azaltma tuşuna basılı tutun fasboot ekranı gelene kadar bırakmayın.

Oyla:

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Geçmiş olsun. Sürekli açılıp kapanmasının önüne geçmek için güç tuşuna basılı tutun ise yaramazsa cihaz kapandığı an ses açma ve güç tuşuna basılı tutup recovery'e giriş yapıp reboot loop'u kesin.

Yardımcı video
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Hatayla ilgili benim önerim cihazı sıfırlamak olacaktır yinede durumu yaşayanların geri dönüşlerini bekleyin.

Oyla:

cem.ctnky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
mi 6
Konular
4
Öncelikle cevapladığınız için teşekkürler. Açılıp kapanma sorununu hala çözemedim. Zaten telefon açılmıyorda kapanıp kapanıp powered by android yazısı ekrana geliyor ve ardından aynı işlemler tekrarlanıyor. 1231243 hocam reboot loop u tam olarak nasıl kesmemi önerdiğinizi anlayamadım fakat recovery menüsünden reboot a bastım yine de çözüm olmadı. Şimdilik sürekli kapanıp açılmaya çalışmasın diye MIAssistant'a bağlandım. Telefonu usb ile pc ye bağladım bilgisayar cihazı gördü fakat pcsuite uygulaması cihazı algılayamadı. gkhnylmaz8991 hocam fastboot a girebildim ama tam anlamadım attığınız link çok eski, linkde önerilen uygulamayı bile indiremedim.

Oyla:

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
Öncelikle cevapladığınız için teşekkürler. Açılıp kapanma sorununu hala çözemedim. Zaten telefon açılmıyorda kapanıp kapanıp powered by android yazısı ekrana geliyor ve ardından aynı işlemler tekrarlanıyor. 1231243 hocam reboot loop u tam olarak nasıl kesmemi önerdiğinizi anlayamadım fakat recovery menüsünden reboot a bastım yine de çözüm olmadı. Şimdilik sürekli kapanıp açılmaya çalışmasın diye MIAssistant'a bağlandım. Telefonu usb ile pc ye bağladım bilgisayar cihazı gördü fakat pcsuite uygulaması cihazı algılayamadı. gkhnylmaz8991 hocam fastboot a girebildim ama tam anlamadım attığınız link çok eski, linkde önerilen uygulamayı bile indiremedim.

hocam recovery menüsünden reboot yapmayacaktınız. format data yaparak telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayacaktınız, olursa şayet tüm bilgiler silinir.. eğer imei işlemi yapılmışsa oda gider. burada zaten amaç cihazı kurtarmak. bu linke bakın herşey çok basit resimli anlatımı var Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme Resimli Anlatım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eğer hayati önem taşıyan bilgiler yoksa formatı deneyin yok illa bilgiler çok önemli diyorsanız yetkili servise başvurun. yineliyorum maksat teli kurtarmak.. inşallah format çözüm olur da sıkıntınız giderilir.

Son düzenleme:
Oyla:

cem.ctnky

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
mi 6
Konular
4
Hocam telefonun usb hata ayıklayıcısı açık değil sanırsam xiaomitoolv2 de "My device is bricked..." olana tıklıyorum, oraya tıklayınca da bu özellik ulaşılabilir değil diyor. Başka bir yolu var mı format atmanın

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
hocam.ayni sorunu 2 kere mix2 de yasadim fasboot a girmen lazim cihazi kapat acilirken fastboota girmeye calis.bi sure fastbootda beklesin cihaz kapat tekrar ac rger yine reboot ediyorsa gene kapat gene fastboota gir bekle kapat ac bunu bi kac kere tekrarla.ilk oldugu zaman 3 kere fastboota girerek actim 2. oldugundada ilkinde acildi yoksa sonsuz bootlopa.giriyor neden oldugu hakkinda fikrim yok. tahminimce tazilimsal bi sorun donanimsal olsa cihazlar hic acilmazdi

Oyla:
Üst Alt