Soru Xiaomi mi 6 güncelleme

Berkeyalcnky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
RedmiNote10 Pro
Konular
29
Mi 6 eu rom 9.4.18 beta güncellemesi verilmedi bu hafta android p çalışmaları nedeni ile kaç hafta sürer bu güncelleme askıya alınması

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Onu EU ekibi bilir. 1 haftada sürebilir, 1 ayda...

Oyla:

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Bence fazla sürmez ama son güncellemeler gösteriyor ki pie sorunlarla gelecek. Stabil olması en az haziranı bulur

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
6 ay bile sürsün ses etmeyiz hocam yeterki sorunlarla değil sorunları çözen bir update olsun şu pie.

Belli markalar gibi yılda sayısız cihaz çıkarırsa olacağı buydu. Asıl modellere bile güncelleme veremez hale geldi, versede sorunlarla birlikte yayınladılar güncellemeleri. Eskisi gibi bir kaç modelden ibaret olsaydı çok daha iyi olacağından eminim fakat bir yerde de piyasaya tutunma konusunda haklılar.

Oyla:

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Arkadaşlar Başlığa bakınca Güncelleme verildi diye Heyecan Yapıyorum lütfen yapmayın böyle Hasta olan var,kalbi olan var,Mi5 e verildi de neden Mi6 ya verilmedi deyip sırtını dönen var ama dur bidaha bakayım belki vermişlerdir diyen var varda var.
Lütfen rica ediyorum Heyecanlandırmayın :) :) :)
Bi Latife olarak algılayın,kimseyi kırma yada rencide etmek amaçlı düşünmeyin,keza bende güncellemeyi bekleyenlerdenim.
Saygılar

Oyla:

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Arkadaşlar Başlığa bakınca Güncelleme verildi diye Heyecan Yapıyorum lütfen yapmayın böyle Hasta olan var,kalbi olan var,Mi5 e verildi de neden Mi6 ya verilmedi deyip sırtını dönen var ama dur bidaha bakayım belki vermişlerdir diyen var varda var.
Lütfen rica ediyorum Heyecanlandırmayın :) :) :)
Bi Latife olarak algılayın,kimseyi kırma yada rencide etmek amaçlı düşünmeyin,keza bende güncellemeyi bekleyenlerdenim.
Saygılar
Sizi üzmek istemem ama mi 6 için haziran temmuz dan önce stabil rom beklemeyin derim. Çünkü şuan pie geliştiriliyor ve bu çıkacak rom birçok sorunu beraberinde getirecek. En önemlisi pil sorunu çıkacaktır. Pie nin stabil olması da en az 1-2 ayı bulur.
Pie de ne gelecek derseniz zaten eu romda eriştiğimiz birkaç özellik bunlar için de acele etmeye değmez sadece 8.0 değil de 9.0 yazacak. Önemli olan romun sorunsuz olması.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Belli markalar gibi yılda sayısız cihaz çıkarırsa olacağı buydu. Asıl modellere bile güncelleme veremez hale geldi, versede sorunlarla birlikte yayınladılar güncellemeleri. Eskisi gibi bir kaç modelden ibaret olsaydı çok daha iyi olacağından eminim fakat bir yerde de piyasaya tutunma konusunda haklılar.

Katılıyorum hocam ama keşke böyle bir modelin 3 4 adet varyasyonlarını değil de en fazla lite diye 2 model çıkarsalardı. Ben bu konuda OP yi beğeniyorum adamlar yılda 2 modelden 4 cihaz tanıtıyor . OP3/3T bile 9 alabiliyorsa .

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Katılıyorum hocam ama keşke böyle bir modelin 3 4 adet varyasyonlarını değil de en fazla lite diye 2 model çıkarsalardı. Ben bu konuda OP yi beğeniyorum adamlar yılda 2 modelden 4 cihaz tanıtıyor . OP3/3T bile 9 alabiliyorsa .
Çünkü oneplus yılda 1 cihaz çıkarıyor xiaomi sürekli çıkarıyor

Oyla:
Üst Alt