Rom xiaomi mi 6 en iyi batarya süresi ve performans veren rom hangisi?

alibgc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mi telefon
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
10
selamın aleykün arkadaşlar konu başlıgında oldugu gibi en iyi batarya süresi ve performansı iyi rom arıyorum hangi romu önerirsiniz? şimdiden teşekürler:) :)xiaomi mi 6

abdulsamet.oger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulsamet
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Üniversite (Hemşirelik)
Konular
8
Aleyküm selam, haqanguven hocamızın geliştirdiği TR romunu tavsiye ederim. Çin tabanlı ve gereksiz uygulamalardan arındırılmış hafif bir rom geliştiriyor. En güzel yanı ise güzel modlar içeriyor. Fakat Miui 10'a has bazı ufak tefek problemler var. Pazar günü yayınlayacağı rom mümkün olduğunca stabil ve hatasız olacakmış. Bunun dışında epic tavsiye ediliyor fakat güncellik konusunda eksik kalıyor.

alibgc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mi telefon
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
10
Aleyküm selam, haqanguven hocamızın geliştirdiği TR romunu tavsiye ederim. Çin tabanlı ve gereksiz uygulamalardan arındırılmış hafif bir rom geliştiriyor. En güzel yanı ise güzel modlar içeriyor. Fakat Miui 10'a has bazı ufak tefek problemler var. Pazar günü yayınlayacağı rom mümkün olduğunca stabil ve hatasız olacakmış. Bunun dışında epic tavsiye ediliyor fakat güncellik konusunda eksik kalıyor.
saf android olarak ne önerirsiniz miui tabanlı olmayan?

abdulsamet.oger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulsamet
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Üniversite (Hemşirelik)
Konular
8
saf android olarak ne önerirsiniz miui tabanlı olmayan?

Saf androidi pek kullanmadım. Ama genelde Ressurection Remix öneriliyor. LineageOS'dan farklı olarak özelleştirme imkanı sunuyor. Official sürümü yayınlandı, ne gibi hataları var bilemiyorum. Forumda ve Xda'dan bulabilirsiniz.

ceykimp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ykpt
Cihazım
Mi6
Konular
1
Mi6 kullanıyorum ve en fazla 4 - 4.5 saat ekran süresi alabiliyorum bir güne yetmiyor şarjım çok aktif kullanmamama rağmen bunun bir çözümü var mıdır ? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

abdulsamet.oger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulsamet
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Üniversite (Hemşirelik)
Konular
8
Mi6 kullanıyorum ve en fazla 4 - 4.5 saat ekran süresi alabiliyorum bir güne yetmiyor şarjım çok aktif kullanmamama rağmen bunun bir çözümü var mıdır ? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

Hocam kullandığınız internetin mobil veri veya Wifi olması, güneş ışının telefona dik gelmesi, ortamın sıcak olması gibi bazı etkenler ve kullandığınız uygulamalar ekran süresinde değişiklik yaratabiliyor. TWRP den Wipe Cache yapın çözülmezse temizinden kurulum yapın. TR rom ile 4,5-7 saat arasında ekran süresi alıyorum.

ceykimp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ykpt
Cihazım
Mi6
Konular
1
Hocam kullandığınız internetin mobil veri veya Wifi olması, güneş ışının telefona dik gelmesi, ortamın sıcak olması gibi bazı etkenler ve kullandığınız uygulamalar ekran süresinde değişiklik yaratabiliyor. TWRP den Wipe Cache yapın çözülmezse temizinden kurulum yapın. TR rom ile 4,5-7 saat arasında ekran süresi alıyorum.
Eyvallah hocam da foruma yeni üye oldum telefonu da yeni aldım dediklerinizin nasıl yapıldığına dair pek bir fikrim yok

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
kardeş benim kullanımıma göre performans çok çok iyi olmasada stabil 9.2.2.0 en iyisi ayrıca gcamda çalışıyor

ceykimp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ykpt
Cihazım
Mi6
Konular
1
kardeş benim kullanımıma göre performans çok çok iyi olmasada stabil 9.2.2.0 en iyisi ayrıca gcamda çalışıyor
Bu yazdığın sürüm sanırım bendeki 9.5.8.0 onu mu değiştirmem lazım

borabey06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
3
Bu yazdığın sürüm sanırım bendeki 9.5.8.0 onu mu değiştirmem lazım
hocam ben Ressurection Remix romdan 9.5.8.0'a geçtim şarj olarak daha iyi gcam'da kurdum temiz bir kurulum yapıp deneyin ben memnunum 9.5.8.0'dan

Üst Alt