Rehber Xiaomi Mi 5X için TWRP ve EU Rom Kurulumu

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
şöyle bi sorunlar karşılaştım 4.adımda. fastboot yazısı gelince bilgisayara bağlıyorum cihazı burda kalıyor. Kablo orjinal, normalde pcden cihaz içeriğini görebiliyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Adb driverlarinda sorun var muhtemelen hocam. Onlari kontrol edin veya pdanet driverlarini kurun. Şuan bilgisayar başında değilim hocam geç geçeceğim eve link veremiyorum.

ysfc3m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 5X
Konular
3
hocam teşekkür ederim, pdanet kurunca sorun kalmadı, romu kurdum, güncelleme gelmiş onu indirip kurdum, sıkıntısız halloldu.
fakat cihaz fabrika ayarlarına döndürünce cihaz temizlenmedi, ben de twrp / temizle / gelişmiş yapıp hepsini seçtim :( şu an cihaz "mi, unlocked" yazısında kalıyor açılmıyor.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
hocam teşekkür ederim, pdanet kurunca sorun kalmadı, romu kurdum, güncelleme gelmiş onu indirip kurdum, sıkıntısız halloldu.
fakat cihaz fabrika ayarlarına döndürünce cihaz temizlenmedi, ben de twrp / temizle / gelişmiş yapıp hepsini seçtim :( şu an cihaz "mi, unlocked" yazısında kalıyor açılmıyor.

Hocam hepsini neden seçiyorsunuz? Sistemi dahili hafızayı komple sildiniz sanırım. Twrp de "bağla" kısmına girip bilgisayara usb ile bağlayın romu tekrar hafızaya atin kurulumu baştan yapın. Bilgisayar cihazi depolama aygiti olarak görmezse tekrar yazın.

ysfc3m

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 5X
Konular
3
Hocam hepsini neden seçiyorsunuz? Sistemi dahili hafızayı komple sildiniz sanırım. Twrp de "bağla" kısmına girip bilgisayara usb ile bağlayın romu tekrar hafızaya atin kurulumu baştan yapın. Bilgisayar cihazi depolama aygiti olarak görmezse tekrar yazın.
hocam teşekkür ederim, söylediğiniz gibi yaptım halloldu. çok vaktinizi aldım, hakkınızı helal edin.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115

mehmet2406

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
xiaomi 5x
Konular
0
hocam emeğinize sağlık farklı bir problem ile karşılaştım problem şudur ki 5x 4/64 sahibiyim ama cihazım şuan hafızası 16 gb görünüyor room değiştirdim konunuzdan ilham alarak fakat bir düzelme olmadı sorun ne olabilir fikriniz var mı ?

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
hocam emeğinize sağlık farklı bir problem ile karşılaştım problem şudur ki 5x 4/64 sahibiyim ama cihazım şuan hafızası 16 gb görünüyor room değiştirdim konunuzdan ilham alarak fakat bir düzelme olmadı sorun ne olabilir fikriniz var mı ?

Bu sorunu daha önce başkasında duymuştum ama inanın hiçbir bilgim yok bu konuda hocam. Dilerseniz foruma bi konu açın bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olmaya çalışacaklardır.

mehmet2406

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
xiaomi 5x
Konular
0
Bu sorunu daha önce başkasında duymuştum ama inanın hiçbir bilgim yok bu konuda hocam. Dilerseniz foruma bi konu açın bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olmaya çalışacaklardır.
teşekkür ederim hocam yeni bir konu açayım o halde .

rastlantisal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ümit
Cihazım
Redmi note 3
Konular
7
Merhabalar.
Arkadaşlar bende eu rom yüklü. Son sürümü indirdim. Herşeyi sıfırlayarak mı kurmam gerek?

Üst Alt