Xiaomi Mi 5s kamera çöküş ayari

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Sen ciddisin :) Bende yok dostum böyle bir sorun cihazı. Bahsettiğin sorunu 1.5 sene boyunca Galaxy Note Edge ile yaşadım garantisi bitmeye yakın servise gönderdim kamera değişim oldu.
Boyle bır sorun yok kardes 3 tane mı5s var hıc bırınde yok bu sorun

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
şaka gibi bir yorum gerçekten :) sanırım biz kör olabiliriz :D
Sızde sorun var dıye nerden bıiıyorsunuz genel olarak hepsi sorunlu dersiniz bende 3 tane mı5s var suan baktıgımda hıc bırınde sorun yok
Sen 1 tane kullandıgın telefonda bu sorunu gormus olabılırsın ama benim elimden 5 tane gecti suana kadar hic sıkıntı gormedim

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Donanımsal hıc bır sıkıntı yok youtubede ıncelemelere bakabılırsınız aksine cok hızlı ve iyi odakliyor

ozeraydin57

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özer
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Meslek
yazılım uzmanı
Konular
1
Donanımsal hıc bır sıkıntı yok youtubede ıncelemelere bakabılırsınız aksine cok hızlı ve iyi odakliyor
Açıkçası senin 3 tanede sorun yok diye bütün mi5s ler kusursuz da diyemeyiz :)
benim önerim bu cihazı alırken her detayını kontrol etmeniz yönünde. Yurt dışı forumlara bakarsanız en çok kamera problemi var sonra 4g ve GPS de sıkıntıları var. Tabi bunlar büyük ihtimal belirli üretimlerde oluşan standart hatalar, bende de kamera odaklanma problemi var neyseki garantili aldık :) yeni güncelleme ile duzelmez ise garantiye göndereceğim.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arqueiro034

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
14
arkadaşlar bu öz çekim kamerasında arka planı bulanık gösteriyor sadece beni odaklıyor bunun bir ayarı varmı yoksa böylemi çekiyor biraz sıkıcı bir durum.

birisivs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdal
Cihazım
Mi5s
Konular
0
Cuma günü mi5s sahibi oldum. Odaklamada bir sıkıntı yok. Gayet hızlı ve resimler gayet net.

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
Sevgili dostlar benim kamerada yaşadığım sıkıntı şudur.Arka kamera bulanık çekiyor bu doğru.Çünkü ben gördüğüm ekran ile çektiğim an arasında çok çok hafif bulanıklık var çektiğim zaman fotoğrafın gösterdiği keskinlik gidiyor.Bunu en iyi snapchat ile çekim yapın ve kendi kamerası ile çekim yapın farkı görün.Ön kamerada muaazzam şekilde keskinlik farkı var.Ek olarak kendi uygulaması ile ön kameradan video çekin oradaki keskinliğe bir bakın bide fotoğraf çekip inceleyin çok fark var.Bu benim gördüğüm bi sorun ve bu sorunu snapchat ile çözdüm.

Dikkatli incelerseniz benim sorunumu görürsünüz.Bu konu ile ilgili konu bile açtım ama hiç ilgi görmedi.

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Sevgili dostlar benim kamerada yaşadığım sıkıntı şudur.Arka kamera bulanık çekiyor bu doğru.Çünkü ben gördüğüm ekran ile çektiğim an arasında çok çok hafif bulanıklık var çektiğim zaman fotoğrafın gösterdiği keskinlik gidiyor.Bunu en iyi snapchat ile çekim yapın ve kendi kamerası ile çekim yapın farkı görün.Ön kamerada muaazzam şekilde keskinlik farkı var.Ek olarak kendi uygulaması ile ön kameradan video çekin oradaki keskinliğe bir bakın bide fotoğraf çekip inceleyin çok fark var.Bu benim gördüğüm bi sorun ve bu sorunu snapchat ile çözdüm.

Dikkatli incelerseniz benim sorunumu görürsünüz.Bu konu ile ilgili konu bile açtım ama hiç ilgi görmedi.
İlgi görmemesi kronik bir sorun degil bu mesela bende yok Bir diger tarafı detaylı incelemeye kalkarsak tum telefonlarda kamera sorunlu sonucuna cıkabiliriz (Cekerken guzel - cektikten sonra bulanık vs.) cogu telefonda boyle sorunlar var

Arda01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
S3 Neo
Konular
12
sorunu yaşayanlar ürünü hangi siteden aldılar

Üst Alt