Soru Xiaomi Mi 5

Do_me_a_favor

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Yok
Konular
13
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmamış)
Fiyat
1
Ürün Takas Durumu
Takas düşünmüyorum
Herkese iyi günler. Xiaomi Mi 5 model telefonu almayı düşünüyorum. Bu telefonla ilgili birkaç sorum var. Yorumlara baktım ve MIUI 10 güncellemesini almış. Ve hali hazırda Android 8.0 Oreo kullanıyor. Android Pie (9.0) güncellemesi alacak mı bu cihaz ?

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Herkese iyi günler. Xiaomi Mi 5 model telefonu almayı düşünüyorum. Bu telefonla ilgili birkaç sorum var. Yorumlara baktım ve MIUI 10 güncellemesini almış. Ve hali hazırda Android 8.0 Oreo kullanıyor. Android Pie (9.0) güncellemesi alacak mı bu cihaz ?

MI 5 Artık ömrünün sonunda hocam.MIUI 10 almasına rağmen 10.2 sürümünde kaldı şuan aktif cihazlar MIUI 10.4 oldular.İlerleyen zamanda düşük ihtimal bir umut MIUI 11 alır ama Andorid güncellemesi almaz bu saatten sonra.

Do_me_a_favor

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Yok
Konular
13
MI 5 Artık ömrünün sonunda hocam.MIUI 10 almasına rağmen 10.2 sürümünde kaldı şuan aktif cihazlar MIUI 10.4 oldular.İlerleyen zamanda düşük ihtimal bir umut MIUI 11 alır ama Andorid güncellemesi almaz bu saatten sonra.
Yinede beni 1 2 yıl idare eder android 8'le özellikleri ve tasarımı çok hoşuma gidiyor ve büyük telefon istemiyorum. Mi 5'te 5.1 inch tam uygun. O yüzden almayı düşünüyorum sizce nasıl olur ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Halihazırda hala android 5.1 sürümünde cihaz var evde ve herşeyi kullanabiliyorum. Mi 5'te nerden baksanız beni 2 yıl idare eder 8.0 sürümüyle. Ne dersiniz ?

Son düzenleme:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Yinede beni 1 2 yıl idare eder android 8'le özellikleri ve tasarımı çok hoşuma gidiyor ve büyük telefon istemiyorum. Mi 5'te 5.1 inch tam uygun. O yüzden almayı düşünüyorum sizce nasıl olur ?

Halihazırda hala android 5.1 sürümünde cihaz var evde ve herşeyi kullanabiliyorum. Mi 5'te nerden baksanız beni 2 yıl idare eder 8.0 sürümüyle. Ne dersiniz ?

Yinede benim size tavsiyem yeni bir cihaz olacak malesef bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama giriş seviyesi bir Xiaomi almak çok daha mantıklı.Forumu gezin konuları inceleyin oldukça fazla kronik sorun ile karşılaşıcaksınız MI 5 ile ilgili.

Mümkün ise bütçe uygunsa Redmi 7 veya Redmi 7A gibi bir cihaz seçmenizi öneririm.

Dip not: MI 5'i komik bir rakama alıyorsanız itiraz etmem 500 lirayı geçmeyecek şekilde.

Do_me_a_favor

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Yok
Konular
13
Anlıyorum. Peki Mi 5s'e ne dersiniz ?

Bu arada 1200'e kadar bütçem var ancak yeni telefonlarına baktım pek iç açıcı değil. Redmi S2 düşündüm çok kronik sorunu var diyorlar ayrıca çözünürlük sadece 276 PPI olduğundan beğenmemişler

Son düzenleme:
Üst Alt