İpucu xiaomi mi 5 dokunmatik ekranın donması % 100 Çözüm!!!

meydeyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
8
R5+ termal macun ile ısı iletimi sağlıyor hocam, isterseniz termal ped takabilirsiniz ama macunu termal ped'e değişmem size de önermem.
Bizim cihazlarda önce terman macun sıkmışlar üstüne de termal ped koymuşlar , buradan ben şunu anlıyorum bunlar termal macunun yetersiz old. anlamışlar o yüzden üstüne de bu termal pedleri koymuşlar

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Bizim cihazlarda önce terman macun sıkmışlar üstüne de termal ped koymuşlar , buradan ben şunu anlıyorum bunlar termal macunun yetersiz old. anlamışlar o yüzden üstüne de bu termal pedleri koymuşlar
Kasa ile modül arasında çok boşluk varsa bu sebepten koymuşlardır, R5+'a kasa değişimi yaparken her yerini söktüm ve gördüm işlemci bloğu kasayla çok iyi bir şekilde kontak halinde.

bydogan20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
10
Cihazım
mi5 pro
Konular
6
öceki gün pedlerden aldım eski ped ve macunu çıkarıp yerine 0.8 mm kalınlıkta ped taktım ama değişen bir şey olmadı. belki incedir diyip bir kat daha koydum Allahın cezası telefon yine donuyor yine donuyor. anlamadım gitti. bu arada bizim telefonları gelen aramayı ses tuşuyla cevapmlama özelliği var mı?

meydeyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
isa
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
8
öceki gün pedlerden aldım eski ped ve macunu çıkarıp yerine 0.8 mm kalınlıkta ped taktım ama değişen bir şey olmadı. belki incedir diyip bir kat daha koydum Allahın cezası telefon yine donuyor yine donuyor. anlamadım gitti. bu arada bizim telefonları gelen aramayı ses tuşuyla cevapmlama özelliği var mı?
Peki ya dokunmatik ekran değişimi yaptıniz mı acaba ? Ben mi5 2 telefon da böyle sorunu çözdüm bir sıkıntı yok tâbi önce dokunmatik ekran ve kasa komple değişti baktım sorun devam ediyor ondan sonra bu çözüm yolunu buldum, arama için tuş olarak bildiğim Bluetooth kulaklık filan işini görür

talhademirtas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Acil Tıp Tek.
Konular
13
Bu sorun yüzünden bi gün evden çıkıp başka telefon aldım lanet bir sorun :/

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tiwet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tibet
Cihazım
Mi5
Konular
3
Denendi,başarılı hocam. Süngerbant tekniği ilede olumlusonuclarelde ediliyor

bydogan20

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
10
Cihazım
mi5 pro
Konular
6
Peki ya dokunmatik ekran değişimi yaptıniz mı acaba ? Ben mi5 2 telefon da böyle sorunu çözdüm bir sıkıntı yok tâbi önce dokunmatik ekran ve kasa komple değişti baktım sorun devam ediyor ondan sonra bu çözüm yolunu buldum, arama için tuş olarak bildiğim Bluetooth kulaklık filan işini görür
yok hocam değişim yapmadım. son çare onu da deneyip olmazsa yeni telefon alacağım.

Üst Alt