Soru Xiaomi Mi 4 MIUI sürümünü düşürme

Yky37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 4/11 Lite Ne
Konular
5
Xiaomi Mi 4 telefonumu Fastboot i MIUI 9.5.7.0 sürümünden MIUI 8.1.4.0 (internette bunu bulabildim) sürümüne düşürsem ne değişir bilginiz var mı? Pil performansı artar mı? Pilin daha iyi gitmesini sağlayacak tavsiyeler de verebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi Mi 4 telefonumu Fastboot i MIUI 9.5.7.0 sürümünden MIUI 8.1.4.0 (internette bunu bulabildim) sürümüne düşürsem ne değişir bilginiz var mı? Pil performansı artar mı? Pilin daha iyi gitmesini sağlayacak tavsiyeler de verebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
Ayrıca daha stabil rom önerileri verebilirsiniz :)

Son düzenleme:

Mi6kullanicisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Karakur
Cihazım
Mi 6
Konular
141
miui10 kullanıcısıyım, 3 gün önce özleyip miui 9 kurdum fakat ekran süresi bölümüne ulaşamadım. siz nasıl ulaştınız ? bi' de şu status bardaki mobil veri işaretinin büyük olmasına bayılıyorum aynı zamanda notification panele bayılıyorum sırf onun için geçilir resmen. bi' sorum daha olacak attığınız ekram görüntüsünde bildirim paneli togglelerin olduğu bölüm yeşil. bu mor, gri,mavi de oluyor. bu neye göre değişiyor?

Oyla:

Yky37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
Mi 4/11 Lite Ne
Konular
5
miui10 kullanıcısıyım, 3 gün önce özleyip miui 9 kurdum fakat ekran süresi bölümüne ulaşamadım. siz nasıl ulaştınız ? bi' de şu status bardaki mobil veri işaretinin büyük olmasına bayılıyorum aynı zamanda notification panele bayılıyorum sırf onun için geçilir resmen. bi' sorum daha olacak attığınız ekram görüntüsünde bildirim paneli togglelerin olduğu bölüm yeşil. bu mor, gri,mavi de oluyor. bu neye göre değişiyor?
Güvenlik uygulaması-pil-pil kullanımı-donanım-ekran yolunu izleyerek bulsbilirsiniz.Bildirim paneli hava durumuna göre renk değiştiriyor.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca daha stabil rom önerileri verebilirsiniz :)
Hocam romu Fastboot olarak mı kurdunuz yoksa recovery(twrp) den mi ?

Oyla:
Üst Alt