Xiaomi MI-3 CDMA ve TD Modelleri Karşılaştırması.

Sunumu Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

TEKNİK ÖZELLİKLER

MI-3  CDMA                                                      MI-3 TD

Boyutlar                          :    73.6x144x8.1                                                73.6x144x8.1 

Ağırlık                            :                                           145gr                                          

Çip Sistemi                    :  Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 800      Nvidia Tegra4 AP40 

İşlemci                          :    Dört çekirdekli 2.3 GHz Krait 400                  4ARMCortexA15 (5Çekir.)

Grafik İşlemci                :     Adreno 330                                                  GeForce 672 MHz

Ana Bellek(Ram)           :      2GB 800 MHz                                                2GB 933 MHz

Yığın Hafıza(Bellek)       :     16 / 64 GB                                                     16 / 64 GB

Ekran                             :     5 inç IPS LCD 24 Bit                                     5 inç IPS LCD 24 Bit

Pil                                  :    3050 mAh Lityum-İyon                              3050 mAh Lityum-İyon

İşletim Sistemi               :    Android 4.3 JellyBean                              Android 4.2.2 JellyBean

Kamera                         :     30 fps                                                         30fps

SIM Kart                        :                                         mini SIM                                                 

Wi-Fi                              :             Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, Wi-Fi hotspot

USB                                :      2.0,Micro USB                                      2.0,Micro USB

Bluetooth                       :       4.0                                                         4.0

Navigasyon                    :       GPS,A-GPS,GLONASS                         GPS,A-GPS,GLONASS

GSM                               :            850,900,1800,1900MHz                   850,900,1800,1900MHz

UMTS                              :           850,900,1900,2100MHz                    TD-SDCMA 1880-2025MHz

Mobil Ağ Teknolojisi       :         UMTS,EDGE,GPRS,HSPA                      EDGE,GPRS,TD-HSUPA

CPU                                 :          Krait 400 4 çekirdek                            4xARM Cortex-A15+1xA9

İşlemci Saat Hızı              :         2300 MHz                                             1800 MHz

GPU                                 :         Qualcomm Adreno 330                      GeForce

GPU Saat Hızı                 :         450 MHz                                                672 MHz

RAM Tipi                         :         LPDDR3-2GB                                        LPDDR3-2GB

RAM Saat Hızı                 :         800 MHz                                                933 MHz

EKRAN                             :        IPS LCD,5'',441ppi,Kapasitif ,16.777.216Renk ,Çok noktalı

Sensörler                        :              Yakınlık,Işık,İvme Ölçer,Pusula Gyro,Barometre

Ana Kamera
Sensör Modeli                  :                        Sony IMX135Exmor RS

Sensör Tipi                       :                                     CMOS

Sensör Boyutu                  :                                     0,23 inç

Piksel Boyutu                   :                                     1,136 micrometre

Kesme Faktörü                 :                                     7,38

f Numarası(Diyafram):                                             f/2.2

Flash Türü                     :                                    çift LED

Görüntü Çözünürlüğü    :                                   4128x3096 Piksel  (12.78 MP)

Video Çözünürlüğü       :                                   1920x1080 Piksel  (2.07 MP)

Video sn yede Kare       :                                    30 fps

Ek Özellikleri                 :                           Otm Odaklama
                                                                  Digital Görüntü Sabitleme
                                                                  Coğrafi Etiketleme
                                                                  HDR
                                                                  Dokunmatik Odaklama
                                                                  Yüz Algılama

Arka Kamera                   :                                    CMOS  BSI  2 MP

WEB Tarayıcı                  :                                    HTML,HTML5

Ses Dosya Formatları      :                      AC3/eAAC/FLAC/MP3/WAV

Video Dosya Formatları:                     DivX/H.263/H2.64/MP4/WMV/Xvid

Bağlantı                            :            Computor sync,OTAsync,Tetharing,DLNA,NFC

Kulaklık                            :                                   3.5mm jak

Radyo                               :      FM                                                   RDS

HDMI                                 :                            HDMI Micro USB MHL Adaptörü

zedax25

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Konular
9
Eline sağlık usta

siranusta

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi 5sPlus'lu
Cihazım
Masum Köylü
Konular
98
Cvp: Xiaomi MI-3 CDMA ve TD Modelleri Karşılaştırması.

Ellerinize sağlık

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78
Teşekkürler @zedax25 ve @siranusta.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

@HiddeNKinG hocam, forumda tablo yapısı kullanabiliyormuyuz yada bir şekilde eklemek mümkün olur mu? Bu tip mesajlarda tablo kullanımı görselliği oldukça iyileştirecektir.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.187
Ynt: RE: Cvp: Xiaomi MI-3 CDMA ve TD Modelleri Karşılaştırması.

chatin_62' Alıntı:
@HiddeNKinG hocam, forumda tablo yapısı kullanabiliyormuyuz yada bir şekilde eklemek mümkün olur mu? Bu tip mesajlarda tablo kullanımı görselliği oldukça iyileştirecektir.
Bu işe el atacam hocam

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

siranusta pid=5549 dateline=1405421655' Alıntı:
chatin_62 pid=5547 dateline=1405420276' Alıntı:
Derken?
Tablo görünüm ile ilgili denemeler yapıyordum. Hasan hocam zaten ilgilenecek te, aklıma birşey geldi denemek istedim ve Excel'den buraya tablolar yapıştırdım. Herşey normal görünüyordu. Yayınlanınca tablolar uçtu.

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78

chatin_62 pid=5550 dateline=1405421842' Alıntı:
siranusta pid=5549 dateline=1405421655' Alıntı:
chatin_62 pid=5547 dateline=1405420276' Alıntı:
Derken?
Tablo görünüm ile ilgili denemeler yapıyordum. Hasan hocam zaten ilgilenecek te, aklıma birşey geldi denemek istedim ve Excel'den buraya tablolar yapıştırdım. Herşey normal görünüyordu. Yayınlanınca tablolar uçtu.
Bende biraz uğraştım çetin hocam,olmamıştı.

Üst Alt