HyperOS Xiaomi mi 14 pro almayı düşünüyorum imei durumu nezaman netlik kazanır

Şuan yakın arkadaşım çinde xiaomi mi 14 pro modeli 16 ram 1tb 1070$ dedi ama imei konusunda netlik olmaması beni şüphelendiriyor sizce yinede almalımıyım hesaplarıma göre imei durumu başarılı olmaz ise yaklaşık bi 10 bin tl gibi bir zarar beni bekliyor bu risk bu fiyata alınırmı yanıtlarsanız sevinirim çok fazla sürem kalmadı

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Şuan yakın arkadaşım çinde xiaomi mi 14 pro modeli 16 ram 1tb 1070$ dedi ama imei konusunda netlik olmaması beni şüphelendiriyor sizce yinede almalımıyım hesaplarıma göre imei durumu başarılı olmaz ise yaklaşık bi 10 bin tl gibi bir zarar beni bekliyor bu risk bu fiyata alınırmı yanıtlarsanız sevinirim çok fazla sürem kalmadı
Ben olsam risk almazdım galiba
Fakat Mi serisi hatta pro olduğu icin direnç olur yani her şekilde imei atılır.Ama ne zaman atılır bilemem

Fakat aşırı gerekli degilse suan ben xiaomi 13 pro vs alırdım

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bence düşünmeyin ve alın diyebilirim, İmei konusu muamma şu an için, ama illaki bir çaresi bir şekilde bulunur... Anlayamadığım konu, İmei olmazsa, neden 10k zararınız olacak, aydınlatırsanız sevinirim

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Kesinlikle tercih edilmemeli...
Çift katmanlı cihazlara direnç kaydı ya-pı-la-mı-yor... Yakın zamanda yapılabileceği de şehir efsanesi. Zira 12 pro da olmadı, 13 pro da yapılıyor dediler asparagas çıktı. Tek istisna cihaz 11 ultra idi. Onda da direnç kaynaklı bir sürü donanımsal problem yaşandı.
Xiaomi 14 pro mükemmel bir cihaz ve her türlü satın alınabilir ama beraberinde 20 bin lira kayıt ücretini göze almanız gerekecek. Ve yılbaşından sonra 30 küsur olacağı ihtimalini...
Yalnız Çin pazarı için 1070 dolar bana biraz uçuk geldi.

Son düzenleme:

mbak63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
k60 pro
Konular
19
Ben olsam risk almazdım galiba
Fakat Mi serisi hatta pro olduğu icin direnç olur yani her şekilde imei atılır.Ama ne zaman atılır bilemem

Fakat aşırı gerekli degilse suan ben xiaomi 13 pro vs alırdım
risk almazdim diyosnz ama 13 proyada imei atilmiyor :) 13 ultra alinabilir

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Ayrıca şu anda HyperOS ile birlikte çin cihazlarında bootloader kilidi açmak pek kolay değil. Bu yüzden yurtdışı alırken çin yerine global cihazlara yönelmeniz daha iyi olur 14 serisinde.

emre8992

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emreee1
Cihazım
Xiaomi mi 10 t
Konular
1
Sabah 6 da görüştüm freeshop fiyatıyla mağza arasında dağlar kadar fiyat farkı var ama cihazlar global değildi sadece çince İngilizce ve Arapça dil desteği vardı halen daha gıdıklıyor 1 günlük bir sürem kaldı ama 2 ay sonra tekrardan yine aynı arkadaşım gidicek sanırım 2 ay erteleyeceğim gibi fiyat resmen bedava gibi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kesinlikle tercih edilmemeli...
Çift katmanlı cihazlara direnç kaydı ya-pı-la-mı-yor... Yakın zamanda yapılabileceği de şehir efsanesi. Zira 12 pro da olmadı, 13 pro da yapılıyor dediler asparagas çıktı. Tek istisna cihaz 11 ultra idi. Onda da direnç kaynaklı bir sürü donanımsal problem yaşandı.
Xiaomi 14 pro mükemmel bir cihaz ve her türlü satın alınabilir ama beraberinde 20 bin lira kayıt ücretini göze almanız gerekecek. Ve yılbaşından sonra 30 küsur olacağı ihtimalini...
Yalnız Çin pazarı için 1070 dolar bana biraz uçuk geldi.
Evet ilk aldığımız fiyat havalimanındaydı 1070 $ ama o cihaz globaldi yetkili mağzadaki fiyatları paylaştım 24 bin gibi bir fiyata denk geliyor 1tb ss paylaştım zaten dediğiniz gibi havalimanındaki fiyat ekstra uçuk

Ekli dosyalar

• IMG-20231126-WA0001.jpg
    IMG-20231126-WA0001.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:

emre8992

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emreee1
Cihazım
Xiaomi mi 10 t
Konular
1
Bence düşünmeyin ve alın diyebilirim, İmei konusu muamma şu an için, ama illaki bir çaresi bir şekilde bulunur... Anlayamadığım konu, İmei olmazsa, neden 10k zararınız olacak, aydınlatırsanız sevinirim

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Şöyleki cihazın imei durumu oluşmaz ise ki bunu öğrenmemiz bence minimum mart nisan ayı olucak ve bu sefer telefonun kayıt masrafı yıl başında 10 bin tl daha pahalanacağı için 10 k zarardan bahsetmiştim

Mehmet 90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Emin
Cihazım
Poco X3 GT
Konular
51
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ne yaptınız herhangi bir gelişme oldu mu şu an 14'e almayı düşünüyorum

Üst Alt