Yardım Xiaomi Mi 13 Mi yazısında kalıyor

merayemirhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Poco F3
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Cihaz global ise eu rom hariç diğer bölge (Endonezya/Tayvan/Hindistan vb.) romlarında bootloader kilitlenebiliyor. Birçok kez yaptım hiç de sorun yaşamadım.
global de bölge farketmiyo, çin cihazında sadece çinde kapanıyor, customlarda hiç kapanmıyor, teşekkürler hocam :)

bugrasaltuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Saltuk Buğra
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
1
Cihazım kendi kendini yeniden başlatılıyor Mİ yazısında kalıyor ve açılmıyor ancak kurtarma seçeneklerinden fabrika ayarlarına sıfırlayınca açılıyor ve bu durumu sürekli yaşıyorum yardımcı olacak var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

H.kadioglu hocam yardımcı olsanız size zahmet
Bende de aynısı oldu. Tamire götürdüm işlemcisi yanmış. Değişince düzeldi. Ama bu seferde bluetooth kulaklık ses sorunu çıktı.

RyRay

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mrydrvs
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
2
Bende de aynısı oldu. Tamire götürdüm işlemcisi yanmış. Değişince düzeldi. Ama bu seferde bluetooth kulaklık ses sorunu çıktı.
İşlemcisi yanmış olsa hiç açılmaz hocam cihaz şuan cihazım açık şansa bıraktım umarım kendini yeniden başlatıp açılmama gibi bir sıkıntı yaşamam yoksa sıfırlamak zorunda kalıyorum sürekli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam birşey merak ettim bu cihaz global ama rom tayvan ve kilit kapalı nasıl brick olmuyor, global cihaz başka bölge romunda nasıl kilit kapalı kalıyor anlayamadım :)
Cihaz çin hocam etiketi filan da çin olduğunu gösteriyor cihazın ama gelin gelelim ayarlardan model numarasına bakınca 2211133G global olarak gözüküyor, etiketinde ise 2211133C çin olarak geçiyor

Üst Alt