Yardım Xiaomi Mi 13 hyperos hakkında soru ve yardım

Josue35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Xiaomi Mİ 13
Meslek
Türk Telekom CBS
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 14.0.6
Telefon Modeli
Xiaomi Mi 13
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar,

Xiaomi Mi 13 kullanıyorum dirençli bl kilidi açık global rom yüklü hyperos hala gelmedi kendim geçeyim diyorum sıfır temiz kurulum olarak.
İlk sorum olarak;
Hangi hyperos romu önerirsiniz hangisi stabil ? Yoksa geçmeyim mi ?
Taiwan,Global veya EU kurayım diyorum ama Eu da galeri sorunu olduğunu okudum genel olarak da apk yükleme sorunu olduğunu okudum yardımcı olabilir misiniz ?
Sıfır temiz kurulum ve imei gitmemesi için hangi adımları uygulamalıyım ?

Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

alektra1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tevfik
Cihazım
Mi13
Konular
0
Merhabalar,

Xiaomi Mi 13 kullanıyorum dirençli bl kilidi açık global rom yüklü hyperos hala gelmedi kendim geçeyim diyorum sıfır temiz kurulum olarak.
İlk sorum olarak;
Hangi hyperos romu önerirsiniz hangisi stabil ? Yoksa geçmeyim mi ?
Taiwan,Global veya EU kurayım diyorum ama Eu da galeri sorunu olduğunu okudum genel olarak da apk yükleme sorunu olduğunu okudum yardımcı olabilir misiniz ?
Sıfır temiz kurulum ve imei gitmemesi için hangi adımları uygulamalıyım ?

Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.
Ben de yeni sipariş ettim Mi 13 Ü ama direnç ile kayıt yaparken fake rom yukleniyormus, bootlader kilidi ayarlarda açık görünmesine rağmen açık değilmiş ve güncelleme almıyormuş, Güncelleme yapmak için ya da global rom hyperos yüklemek icin yetkili hesaptan bootlader kilidi açılması lazımmış o da 30 dolarla 70 dolar arası bir fiyatmis , bunu araştırın bence rom atmayın cihaz brick olur diyorlar

Oyla:

Furkntuna

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 10t pro
Konular
13
Kurulum rehberi var mıdır çin romunda mı olmak lazımmış

Oyla:

Mamilocann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi miu 13
Konular
1
Arkadaşlar bende xiaomi 13 var. Kaçak aldım ama yurt dışı gir çık yaptığım için imei attırmıştım. Aldığımdan beri 2 kez güncelleme de geldi. Bu son güncelleme 2.3 ay önce geldi 7gb birşey Android 14 yaptı. Ama bu geldi geleli telefonum perişan halde. Tüm girdiğim uygulamaları ne yaparsam yapayım pil tasarruf moduna alıyor. Herşey verimsiz çalışıyor. Telefon çöp oldu resmen. Günlerdir güncelleme bekliyorum yok gelmedi. Baştan indirip tekrar yükledim belki bir hata olmuştur diye ama yok. Xiaomi vs her yere yazdım cevap alamadım. Hyperos gelsin çözülür dedim. Mart ayına geldik. O da gelmedi gözünüzü seveyim bilgili biriniz yardımcı olsun

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-03-04-23-24-53-134_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-03-04-23-24-53-134_com.android.settings.jpg
    251,7 KB · Görüntüleme: 5
Oyla:
Üst Alt